جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

بوشهر، مقام نخست سرمایه گذاری صنعتی در کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

بوشهر، مقام نخست سرمایه گذاری صنعتی در کشور

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در هفت ماه امسال با صدور 140 فقره جواز تاسیس طرحهای صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری 117هزار و733 میلیارد ریال این استان در جایگاه نخست کشور در زمینه سرمایه گذاری صنعتی قرار گرفت.

بوشهر، مقام نخست سرمایه گذاری صنعتی در کشور

 

 سید حسین حسینی محمدی افزود: با پیش بینی این میزان سرمایه گذاری در طرح های صنعتی برای چهار هزار و 335 نفر اشتغال پایدار ایجاد خواهد شد.
وی اضافه کرد: هم اکنون وضعیت موجود مجوز های تاسیس طرح های صنعتی دراستان 1770 فقره با پیش بینی سرمایه گذاری 637 هزار و 746 میلیارد ریال و اشتغال 55 هزار و 254 نفر است.
حسینی محمدی بیان کرد: زیر ساخت های لازم از جمله منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی، شهرکهای صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی شمال این استان برای این سرمایه گذاری ها وجود دارد. 
وی گفت: سرمایه گذاری های عظیم در بخش های صنایع نفت و گاز و پتروشیمی هم اکنون در استان بوشهر در دست اجراست که می تواند در آینده باعث تحول و رشد اقتصادی مطلوبی در این استان و کشور شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر بیان کرد: وضعیت موجود پروانه بهره برداری صنعتی تا پایان مهرماه سال جاری در این استان 682 فقره با سرمایه گذاری 107 هزار و872 میلیارد ریال و اشتغال 27هزار و 217 نفر است.