جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

به هیچ وجه از نتیجه راضی نیستم - نمایش محتوای خبر

 

 

به هیچ وجه از نتیجه راضی نیستم

به هیچ وجه از نتیجه راضی نیستم

مهدی تارتار، سرمربی پارس جنوبی جم درباره نتیجه تساوی این تیم مقابل مس کرمان و شرایط حاکم بر این بازی اظهار داشت: در این بازی دو تیمی با هم بازی داشتند که در نیم فصل دوم یک یا دو گل وارد دروازه آنها شده بود که نشان دهنده استحکام و ساختار مناسب خط دفاعی آنهاست. در این بازی ما موقعیت های خوبی داشتیم و به جز گلی که روی اتفاق خوردیم هیچ فضایی بابت گلزنی به حریف ندادیم. 

وی افزود: با این حال به هیچ وجه از این نتیجه راضی نیستیم و به نظرم این تساوی فقط به نفع دیگر رقبا شد. البته از این نکته نباید گذشت که ما با با حداکثر بضاعت مان مقابل مس کرمان قرار گرفتیم چون برای این بازی مصدوم ومحرومان زیادی داشتیم که دست ما را کمی بسته بود. 
سرمربی پارس جنوبی جم در ادامه درباره بازی این هفته تیمش مقابل راه آهن گفت: راه آهن یک تیم ریشه دار و قدیمی تهران است که متاسفانه شرایط خوبی ندارد و نمی دانم چرا کسی برای این تیم باسابقه جنوب تهرانی دل نمی سوزاند. تیمی که بازیکنان بزرگی را به فوتبال ایران معرفی کرده است. 
وی افزود: با این حال راه آهن در نیم فصل دوم تغییرات زیادی داشته و با جذب چند بازیکن جوان و آینده دار که انگیزه زیادی دارند کار را خوب پیش برده اند. بازی سختی مقابل این تیم داریم چون معمولا تیم های انتهای جدولی کار را برای رقبا سخت می کنند. در نیم فصل دوم هم بازی ها سخت و به قولی دروازه ها کوچک می شود اما تمام هدف مان کسب پیروزی در این بازی است تا بتوانیم جبران دو امتیازی که در بازی با مس از دست دادیم، بکنیم. 
تارتار در پاسخ به این سوال که هرساله در انتهای لیگ یک بحث تبانی و حاشیه های متفاوت این مسابقات را تحت الشعاع قرار می دهد و آیا در این زمینه چنین برداشتی را تاکنون داشته یا نه، تصریح کرد: من تجربه زیادی در لیگ یک نداشته و هنوز هم ندارم. با این حال فصل با وجود برگزاری 25 و 26 هفته از مسابقات پیش رفته و یکسری اتفاقات افتاده که شبهه برانگیز بوده است اما این دلیل نمی شود به پاکی داوران و سالم بودن کمیته داوران شک کنیم. 
وی ادامه داد: در این زمینه مطمئن هستیم کمیته صیانت و اخلاق با وجود حاج آقا علیپور کاملا بر این مسایل نظارت دارند اما توقع ما این است که در مسابقات باقی مانده همزمان با ناظران بازی یک نماینده از این کمیته هم در مسابقات حضور پیدا کند و از نزدیک همه چیز را تحت نظر بگیرند. بدون شک با نظارت خوب روی مسابقات با اینکه همه بازیکنان و داوران ما پاک هستند جلوی هرگونه حرف و حدیث گرفته خواهد شد. 
پیشکسوت پرسپولیس درباره اتفاقات اخیر این تیم و شرایط به وجود آمده برای رامین رضائیان ضمن تایید تصمیم برانکو اظهار داشت: در این زمینه و تصمیم گرفته شده از سوی سرمربی پرسپولیس کاملا حق با برانکو است چون باید نظم و انضباط را در تیم به خوبی حکمفرما کند. با این حال انتظار از رامین رضائیان و امثال او این است که وقتی متوجه هستند پرسپولیس از نظر تعداد بازیکن دچار ضعف است شرایط را درک کنند. 
وی افزود: آنها باید درک کنند با این شرایط سخت باید همه بازیکنان تمام و کمال در اختیار کادرفنی باشند و نه اینکه مربی مجبور شود در این اوضاع یک نفر را کنار بگذارد و دست او حسابی بسته شود. واقعا انتظار این است که تمام بازیکنان پرسپولیس با درک این شرایط به پرسپولیس کمک کنند تا ان شاء ا... بتوانند دل هواداران را در انتهای لیگ شاد نمایند. 

تارتار در پاسخ به این سوال که آیا در نبود رامین رضائیان که به نظر می رسد با بازگشت احتمالی او به تمرینات جایی در اندیشه های برانکو نداشته باشد، پرسپولیس از این حیث آسیب نمی بیند، گفت: قطعا پرسپولیس از نبود رضائیان لطمه خواهد دید چون مثل رامین و خسرو حیدری کمتر بازیکنی را در لیگ داریم که بتوانند سانترهای موثری انجام دهند و جزو ارسال کننده های خوب لیگ باشند. 
وی ادامه داد: با این حال مهم نظم و انضباط در تیم است و از این مساله باید حمایت کرد. کاری که کی روش در تیم ملی انجام داد و نظم و دیسیپلین ایجاد شده به موفقیت تیم او کمک کرد و ثمره اش را دید. این کار را برانکو برای نظم و انضباط تیمی باید ادامه دهد تا پرسپولیس هم در مسیر موفقیت همچنان پیش برود
.