جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

بهره برداری از طرح های عمرانی به مناسبت دهه فجر - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره برداری از طرح های عمرانی به مناسبت دهه فجر

بهره برداری از طرح های عمرانی به مناسبت دهه فجر

بهره برداری از طرح های عمرانی به مناسبت دهه فجر

 

در شهرستان بوشهر 69 طرح با حضور استاندار به بهره برداری رسید. این طرح‌ها شامل طرح‌های عمران شهری و روستایی، خدماتی، اجتماعی و ورزشی است که در مناطق مختلف این شهرستان با اعتبار 108 میلیارد تومان اجرا شده است.

آقای سالاری در مراسم بهره برداری از این طرح‌ها درباره تعیین محلی برای دفع پسماند شهرها و روستای شهرستان بوشهرو آغاز اجرای خروجی دوم بوشهر در آینده نزدیک صحبت کرد و در جمع مردم روستای شیف هم گفت که خدمت رسانی به این روستا در اولویت برنامه‌های شهرستان بوشهر است و برای حل مشکل برق رسانی‌ و جاده آنها برنامه ریزی صورت گرفته است.

استاندار بوشهر در سفر به کنگان هم سه طرح عمرانی و ورزشی را افتتاح کرد.

این طرح‌ها، شامل 72 واحد  مسکن خیرین کنگان و زمین چمن مصنوعی شهر بنک و روستای تمبک است که برای اجرای آنها 30 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.

همچنین دفتر گذرنامه مرزی در اسکله کنگان افتتاح شد تا تجارت در  این بندر رونق بیشتری گیرد.

استاندار پس از بررسی روند ساخت اسکله، بلوار امام حسین (ع) و کمربندی کنگان در نشست با مسوولان این شهرستان، با اشاره به افزایش 3 برابری اعتبارات عوارض آلایندگی کنگان  گفت: آب شیرین کن کنگان هفته آینده بهره برداری می‌شود .

در شهرستان دشتستان هم پنج طرح عمرانی شامل دو زمین چمن مصنوعی در روستاهای دهقاید و عیسوند، طرح آبیاری تحت فشار در 15 هکتار از اراضی کشاورزی، ساختمان دهیاری و بوستان کودک روستای قلعه سفید

با اعتبار بیش از پنج میلیارد ریال افتتاح شد.