جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

بهره‌برداری از ۵۸ طرح گازرسانی در استان بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره‌برداری از ۵۸ طرح گازرسانی در استان بوشهر

بهره‌برداری از ۵۸ طرح گازرسانی در استان بوشهر

بهره‌برداری از ۵۸ طرح گازرسانی در استان بوشهر

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ، 58 طرح گازرسانی در بخش های روستایی ، صنعتی و شهری همزمان باهفته دولت با مجموع اعتبار 307 میلیارد و 597 میلیون ریال در استان به بهره‌برداری می‌رسد.
مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر در این رابطه اظهار داشت : 46 روستا در شهرستان‌های تنگستان ، دیر ، دشتی ، کنگان ، گناوه و دیلم در هفته دولت به شبکه سراسری گاز متصل می‌شوند که با تحقق این امر ، آمار روستاهای گازدار استان بوشهر به افزون بر 250 روستا افزایش می‌یابد.
غلامعباس حسینی این روستاها را عامری ، قلعه میان ، زیارت، کبگان ، لاور ساحلی ، بنداروز برشمرد و افزود : با گازرسانی به روستاهای مذکور ، افزون بر شش هزار خانوار به جمع مشترکان گاز استان اضافه می‌شوند.
وی توسعه گازرسانی در روستاهای بالای 20 خانوار و مناطق محروم استان را مهمترین رسالت این شرکت برشمرد و گفت : جمعیت روستایی برخوردار از گاز استان طی دو سال گذشته رشد قابل ملاحظه‌ای داشته که با اتمام طرح‌های در دست اجرا ضریب نفوذ گاز در بخش روستایی استان بوشهر به 90 درصد افزایش می‌یابد.
مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر با بیان اینکه برای گازرسانی به روستاهای یادشده ، 260میلیارد و  374 میلیون ریال اعتبار هزینه می‌شوداظهار داشت : گازرسانی به 11 پروژه صنعتی در شهرهای بوشهر و خورموج و شهرستان دشتستان  از دیگر طرح‌هایی است که همزمان با هفته دولت با اعتبار 5.7 میلیارد ریال مورد بهره برداری قرارمی‌گیرد.