سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

بهترین های پرسپولیس از آکادمی حسین - نمایش محتوای خبر

 

 

بهترین های پرسپولیس از آکادمی حسین

بهترین های پرسپولیس از آکادمی حسین

حسین ماهینی در دیدارهای اخیر به خوبی توانسته فقر این تیم روی نیمکت را با جابجایی‌های پستی پوشش دهد و در تمامی نقاط خط دفاعی این تیم در هفته‌های اخیر به کار گرفته شده است. او که تجربه یک فصل دوری از جمع پرسپولیس را در کارنامه دارد به خوبی می‌تواند حس بازیکنی که از جمع این تیم جدا می‌شود را درک کند و به همین منظور از هم‌تیمی‌هایش می‌خواهد با درک شرایط این تیم از هرگونه حاشیه دوری کرده تا بتوانند همچنان لذت حضور در جمع بهترین تیم ایران را بچشند. او در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص دو دیدار این تیم در لیگ قهرمانان و همچنین حواشی به وجود آمده صحبت کرد که در ادامه می‌خوانید. 


می‌توانستیم برابر الهلال برنده باشیم

همیشه بازی اول در تورنمت‌ها معمولا سخت است و این سختی زمانی که مقابل تیمی قدرتمند قرار می‌گیرد شدت بیشتری دارد. الهلال یکی از تیم‌های قدرتمند گروه ما محسوب می‌شود و البته ما می‌توانستیم با پیروزی نیز این دیدار را به پایان برسانیم که روی غافلگیری گل تساوی را دریافت کردیم. 


برابر الوحده شرایط‌مان پیچیده شد

روز بازی با الهلال مسموم شدم و نتوانستم به بازی برسم. اما خدا را شکر برای بازی با الوحده آماده شدم و توانستم برای تیمم به میدان بروم. شرایط بازی با الوحده را همه دیدند. ما می‌توانستیم در همان نیمه اول با نتیجه پرگل از زمین خارج شویم اما در نیمه دوم در 10 دقیقه دو گل خوردیم و شرایط کاملا پیچیده شد. با رفتن سیدجلال حسینی ضربه روحی به ما وارد شد اما خدا را شکر موفق زدن دو گل دیگر شدیم و در نهایت برنده از زمین خارج شدیم.


نگذاریم باعث ناکامی پرسپولیس خودمان شویم

حواشی همیشه در تیم های بزرگ خصوصا پرسپولیس بوده و ما باید خودمان را کنترل کنیم و نگذاریم حواشی از سمت ما باشد و کار را سخت کنیم. ما امسال می توانیم قهرمان لیگ شویم و در آسیا حرف‌هایی برای گفتن داشته باشیم و اگر بخواهیم در آستانه این موفقیت بزرگ به حواشی بپردازیم شرمنده هواداران خواهیم شد و مقصر آن خودمان هستیم.


سرباز پرسپولیس و برانکو ایوانکوویچ هستم

من سربازی برانکو ایوانکوویچ و پرسپولیس هستیم و همه ما باید اینطور باشیم و خوشبختانه بازیکنان ما همواره تلاش داشتند تا برای موفقیت تیم تلاش کنند. هر جا بخواهد می تواند از ما استفاده کند و هر جا بگوید بازی می کنم. من هر هفته پستم را تغییر می دهم و این می تواند روی عملکردم تاثیر بگذارد. شاید این مساله باعث از دست دادن پیراهن تیم ملی برایم شود اما من اکنون فقط به پرسپولیس فکر می کنم و هیچ اتفاقی در این لحظه برایم بهتر از این نیست که آخر فصل جام را بالای سر ببریم. 


تغییر پست باعث عملکرد متفاوت می‌شود

من همیشه دوست دارم سرجای خودم بازی کنم  اما مدتی است که برانکو ایوانکوویچ مدتی است به خاطر نیاز تیم در پست‌های دیگر هم از من استفاده کرده و سعی و تلاشم را می کنم با تمرکز بالا بهترین عملکرد را داشته باشم اما کارشناسان می‌توانند بهتر از این نظر بدهند که واقعا تغییر پست پیاپی می‌تواند چه تاثیر بزرگی روی عملکرد بازیکن داشته باشد. با این حال من و دیگر بازیکنان همیشه خودمان را سرباز پرسپولیس می‌دانیم و موفقیت این تیم برای ما مهمتر از هر اتفاق دیگری است. با تمرکز بالا هر جایی که ایشان بگویند بازی می کنم اما صادقانه می‌گویم که از دست دادن تیم ملی برایم ترسناک است و امیدوارم در نهایت این مساله منجر به موفقیت پرسپولیس شود. 


هیچ بازیکنی بزرگتر از پرسپولیس نیست

بچه های تیم باید بدانند کجا بازی می کنند و قدر پیراهنی که بر تن کرده اند را بدانند. شاید اکنون که در این تیم حضور دارند این حس را درک نکنند وقتی از اینجا به هر دلیلی رفتند می‌فهمند چه چیزی را از دست دادند. همه ما تلاش می کنیم به موفقیت برسیم. پرسپولیس باشگاه بزرگی است و تا الان همینطور بوده و همه باید بدانند که پیراهن چه تیم بزرگی را برتن کرده اند و این را هم باید بدانند که هیچ کس بزرگتر از پرسپولیس نیست و نخواهد بود. 


ستاره بعدی پرسپولیس از آکادمی خودم است

مدرسه فوتبالم در بوشهر شرایط خوبی دارد و استعدادهای نابی نیز در حال رشد هستند. فردا با توجه به محرومیتم با اجازه برانکو ایوانکوویچ به بوشهر خواهم رفت تا به مدرسه فوتبالم سری بزنم. استعدادهای خوبی در بوشهر همیشه بوده و هستند و امیدوارم روزی ستاره بعدی پرسپولیس از آکادمی خودم معرفی شود. 


برد برابر نفت برای ما تاریخی می‌شود

 نفت به فینال جام حذفی رسیده و البته شرایط خوبی دارد و از کادرفنی و بازیکنان خوبی بهره می‌برد. مصدومیت و محرومیت بازیکنان ما می‌تواند دردسرساز شود اما روز بازی با این تیم انرژی فوق‌العاده ای از آنها خواهید دید. برای ما همیشه پیروزی اهمیت دارد و نه به شرایط نگاه می‌کنیم و نه به نام حریف. بازیکنان خوبی روی نیمکت داریم که هر کدام از آنها می‌توانند ستاره تیم‌های دیگر باشند و اکنون فرصتی است تا نشان دهند ما برای قهرمانی چیزی کم نداریم. این برد می‌تواند برای ما تاریخی شود و امیدوارم بچه ها به آن برسند و مسیر قهرمانی هموارتر شود.