جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

بهترین راهکار مقابله با پروژه نفوذ بصیرت افزایی است - نمایش محتوای خبر

 

 

بهترین راهکار مقابله با پروژه نفوذ بصیرت افزایی است

بهترین راهکار مقابله با پروژه نفوذ بصیرت افزایی است

بهترین راهکار مقابله با پروژه نفوذ بصیرت افزایی است

 

امام جمعه بوشهر گفت: بهترین راهکار برای مقابله با پروژه نفوذ بصیرت و بصیرت افزایی است که در این راستا هوشمندی مسئولان نظام برای جلوگیری از منفذهای نفوذ بسیار حائز اهمیت است.
 آیت‌الله  صفایی بوشهری  در همایش نقش روحانیت و حوزه های انقلابی در مقابله با نفوذ در بوشهر با تبریک ماه مبارک رمضان  بر بهره جستن از این ماه با عظمت در اجرایی شدن برنامه‌های فرهنگی و دینی تاکید کرد و اظهار داشت: ماه مبارک رمضان با داشتن فضیلت‌های خاص و ویژه می‌تواند در اجرایی شدن بسیاری از پروژه‌های  فرهنگی و دینی اثرگذار باشد که در این راستا باید تلاش مضاعفی صورت بگیرد.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه میز مذاکره با آمریکا، میز تسلیم و براندازی است  تصریح کرد: با توجه به بررسی دیدگاه‌های استکبارستیزی و ترفندهای ضد اسلامی و ضد انقلابی میز مذاکره با آمریکا از نگاه آمریکایی‌ها میز تسلیم و براندازی است.
صفایی بوشهری به تشریح ابعاد تهاجم جبهه ضد دین علیه اسلام پرداخت و تاکید کرد: این تهاجم از مثلثی تشکیل شده که اضلاع آن تهاجم سخت، نرم و فوق نرم است.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه  تهاجم سخت در طول تاریخ موفق نبوده تصریح کرد: تهاجم سخت به دو شکل استاندارد نظیر حملات نظامی و غیر استاندارد که به صورت تروریستی و شبه نظامی صورت می‌گیرد و در طول تاریخ موفق نبوده است.
صفایی بوشهری با بیان اینکه دشمن در تهاجم نرم به دنبال تسخیر قلب‌ها و افکار یک ملت است افزود: باید با دگردیسی و دگرگونی در حوزه فرهنگ، سیاست، اقتصاد و علم و فناوری برای نیل به آن است.
وی با تاکید براین نکته که تغییر هویت دینی از اهداف مهم استکبار است گفت: در تهاجم نرم با تغییر هویت دینی یک ملت، بدون آنکه آن ملت بداند، تسلیم جهان استکبار شده و اهداف و برنامه‌های آنها را به منصه ظهور می‌رساند.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه تهاجم فوق نرم و نفوذ از برنامه‌های مهم استکبار جهانی است، خاطرنشان کرد: هدف دشمن در این نوع تهاجم، رخنه در لایه‌های پنهان نظام و براندازی آن است که از طریق نفوذ در مسئولان، تصمیم سازان و تصمیم‌گیران و تسخیر آنان حاصل می‌شود.
امام جمعه بوشهر بهترین راهکار مقابله با پروژه نفوذ را بصیرت، بصیرت افزایی و افشاگری به آحاد مردم جامعه خواند و افزود: هوشمندی مسئولان نظام برای جلوگیری از منفذهای نفوذ بسیار حائز اهمیت است.
صفایی بوشهری با تاکید بر توجه حوزه‌های علمیه برای آگاهی بخشی پروژه نفوذ دشمن  افزود: حوزه‌های علمیه در خط مقدم انقلاب اسلامی قرار دارند و در شرایط کنونی رسالت آنها اجرایی کردن منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی برای فراهم کردن فضا برای ظهور و تشکیل حکومت جهانی توسط امام عصر(عج) است.