سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

بهار فنی صداوسیمای مرکز بوشهر در پائیز - نمایش محتوای خبر

 

 

بهار فنی صداوسیمای مرکز بوشهر در پائیز

۱۰۰ درصد بخش‌های رتبه برگزیده فنی صدا و سیمای مرکز بوشهر، «تندیس برترین‌های» هفدهمین اجلاس فناوری رسانه را درو، و برای استان بوشهر افتخار آفریدند.

بهار فنی صداوسیمای مرکز بوشهر در پائیز

بهار فنی صداوسیمای مرکز بوشهر در پائیز

۱۰۰ درصد بخش‌های رتبه برگزیده فنی صدا و سیمای مرکز بوشهر، «تندیس برترین‌های» هفدهمین اجلاس فناوری رسانه را درو، و برای استان بوشهر افتخار آفریدند.

هادی جمهیری معاون فنی صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: این مرکز ۴ تندیس برترین‌های جشنواره از جمله تندیس برترین طرح و ایده خلاقانه در فناوری‌های نوین رسانه‌ای، تندیس برترین مرکز برای بیشترین و بهترین ارتباطات زنده ماهواره‌های تلویزیونی، تندیس برترین ایستگاه پرقدرت رادیویی در زمینه توسعه و پیشرفت کمی و کیفی و تندیس برترین مرکز نظارت و ارزیابی (مانیتورینگ) مراکز را به خود اختصاص داد.

معاون فنی صداوسیمای مرکز بوشهر با اشاره به شرایط و محدودیت های تحریمی و ضرورت رویشهای جدید در حوزه پژوهش های علمی و فنی با برگزاری شصت وهشت نشست علمی پژوهشی و کاربردی داخلی و خارجی هفدهمین اجلاس فناوری رسانه گفت: از بین 112 طرح و ایده خلاقانه رسیده به حشنواره، از مراکز استان ها، شبکه های سراسری و بین المللی و شرکت های دانش بنیان و خصوصی، طرح و ایده خلاقانه «فرستنده سیار رادیویی AM یک کیلو وات» از سید محمد صفوی لوح سپاس، جایزه ویژه و تندیس برترین‌های علمی پژوهش و کاربردی خلاقانه فناوری رسانه را به خود اختصاص داد.

هادی جمهیری معاون فنی صدا و سیمای مرکز بوشهر با اشاره به اهمیت و ضرورت توسعه و تجهیز فرآیند سیگنال رسانی و تامین و خرید دستگاه و سیستم ارسال و دریافت صدا و تصویر ماهواره‌ای (اس ان جی) از دو سال گذشته گفت: ظرفیت‌های اقتصادی فرهنگی سیاسی و اجتماعی استان بوشهر به ویژه در شهرستان‌ها و موضوعات استانی، ملی و فراملی باعث افزایش پخش زنده برنامه‌ها شد به طوری که در هفدهمین اجلاس فناوری رسانه لوح سپاس و جایزه ویژه و تندیس برترین‌ها به هدایت الله سیروسی مدیر ارتباطات زمینی و ماهواره‌ای مرکز بوشهر برای بیشترین و بهترین ارتباطات زنده ماهواره تلویزیونی تعلق گرفت.

وی همچنین افزود: در این اجلاس، ایستگاه پرقدرت رادیویی شهید مدافع حرم «شهید احمدی جوان» (چغادک) به عنوان بهترین ایستگاه رادیویی کشور در زمینه توسعه و پیشرفت کمی و کیفی معرفی و لوح سپاس، جایزه ویژه و تندیس برترین‌ها به سید محمد صفوی مسئول فرستنده‌های رادیویی AM صدا و سیمای مرکز بوشهر اهدا شد.

معاون فنی مرکز بوشهرهمچنین از شرایط ویژه و خاص آب و هوایی و اقلیمی و وجود سیگنال‌های صوتی و تصویری کشور‌های حوزه خلیج فارس و همپوشانی و اختلال فرکانسی به عنوان موانع سیگنال رسانی نام برد و گفت: نظارت و ارزیابی (مانیتورینگ) صوتی و تصویری مرکز بوشهر، در هفدهمین جشنواره و اجلاس فناوری رسانه به عنوان بهترین مرکز معرفی و لوح سپاس و جایزه ویژه و تندیس بهترین‌ها به محمدعلی ملکوتی مسئول واحد مانیتورینگ بوشهر اهدا شد.

هفدهمین اجلاس فناوری رسانه به مدت سه روز در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و به طور همزمان و ازطریق ویدئو کنفرانس در مراکز ۳۳ گانه صدا و سیمای سراسر کشور، با شعار جهش تولید و جهش فناوری رسانه با حضور دکتر علی عسکری رئیس رسانه ملی برگزار شد که صدا و سیمای مرکز بوشهر در آن با کسب ۴ رتبه برگزیده و ۴ تندیس برترین‌ها دربین مراکز استان‌ها خوش درخشید.

 

 جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان متأسفانه در... احمد داوطلب پور ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ ۱۱:۰۳

احمد داوطلب پور
با سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان
متأسفانه در بخش بوشکان ما از نعمت شبکه های دیجیتال و حتی آنالوگ محروم هستیم
و این شبکه ها قابل دریافت نیستند و خانوادها بالااجبار به نصب دیش های ماهواره هستند
از اینکه این موضوع رو پیگیری کنید ممنون میشم. با تشکر.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ ۱۱:۰۳