سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

بنیاد برکت ۸۴ میلیارد ریال برای ساخت مدرسه در استان بوشهر سرمایه‌گذاری می‌کند - نمایش محتوای خبر

 

 

بنیاد برکت ۸۴ میلیارد ریال برای ساخت مدرسه در استان بوشهر سرمایه‌گذاری می‌کند

بنیاد برکت ۸۴ میلیارد ریال برای ساخت مدرسه در استان بوشهر سرمایه‌گذاری می‌کند

بنیاد برکت ۸۴ میلیارد ریال برای ساخت مدرسه در استان بوشهر سرمایه‌گذاری می‌کند

 

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر گفت: خیران در تامین فضاهای آموزشی استان بوشهر نقش مهمی دارند بگونه‌ای که بنیاد برکت در ساخت ۹۵ کلاس درس در نقاط محروم این استان ۸۴ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری می‌کند.
 
احمد مرادی در نشست بررسی روند اجرایی طرح‌های مدرسه سازی در استان بوشهر با اشاره به نقش مهم خیران در ساخت مدرسه در نقاط محروم این استان اظهار داشت: خیران مدرسه ساز در استان بوشهر تاکنون یک‌هزار و 667 کلاس درس در قالب 441 مدرسه ساخته‌اند.
 
وی با بیان اینکه 500 خیرمدرسه ساز در استان بوشهر فعالیت می‌کند گفت:  اکنون خیران مدرسه ساز 95 کلاس درس در قالب 66 پروژه در دست ساخت دارند که بخشی از این پروژه‌ها مهرماه امسال تحویل می‌شود.
 
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر با بیان اینکه خیران در ساخت این پروژه‌ها 320 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری کرده‌اند بیان کرد: سال قبل خیران مدرسه ساز 82 کلاس درس با150میلیارد ریال  سرمایه‌گذاری در اختیار اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر قرار دادند.
 
مرادی از مشارکت بنیا برکت در ساخت مدرسه در مناطق محروم استان بوشهر خبرداد و گفت: بنیاد برکت ساخت 95 کلاس درس در نقاط محروم و روستایی استان بوشهر متعهد شده است.
 
وی با بیان اینکه این کلاس‌های درس در قالب 20 مدرسه در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته ساخته می‌شود افزود:برای ساخت این تعداد کلاس 84 میلیارد ریال سرمایه گذاری می‌شود.
 
مدیرکل نوسازی مدارس استان بوشهر بیان کرد: از این میزان تعهد ساخت فضای آموزشی تاکنون 57 کلاس درس در قالب 16 طرح در سطح استان به بهره برداری رسیده است.
 
مرادی با اشاره به نقش مهم بنیاد برکت در تامین فضاهای آموزشی استاندارد افزود: فضاهایی که از سوی بنیاد برکت ساخته می‌شوند علاوه بر رعایت کامل استانداردهای لازم از نظر تجهیزات آموزشی نیز تکمیل شده در اختیار آموزش و پرورش قرار می‌گیرند.