جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

بسیج کوه استوار دفاع در مقابل تمامی شرارت هاست - نمایش محتوای خبر

 

 

بسیج کوه استوار دفاع در مقابل تمامی شرارت هاست

بسیج کوه استوار دفاع در مقابل تمامی شرارت هاست

نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه بوشهر گفت: بسیج کوه استوار دفاع در مقابل تمامی شرارت ها و خط مقدم فتح تمامی خوبی هاست.

آیت الله صفایی بوشهری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر بوشهر با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان افزود: بسیج یک پدیده شگفت انگیز الهی، انقلابی و دینی است و این نهاد مقدس در پرتو عنایت الهی برای ایران حاصل شده است.
وی اظهارداشت: بسیج و سپاه دارای پیشینه پرشکوه و اوج پایداری ملت ایران است و این نهاد مولود انقلاب یک دستاورد بزرگ برای کشور محسوب می شود.
صفایی بوشهری با بیان اینکه بسیج لشکر انقلاب است و باید با هم افزایی تمامی اقشار جامعه را در خود جای دهد یادآور شد: رزمندگان بسیجی در طول هشت سال دفاع مقدس باعث عزت ایران اسلامی و پیشرفت روزافزون ایران اسلامی شدند.
امام جمعه بوشهر ادامه داد: بسیج حرکت مبتنی بر علم و دانش است که متناسب با نیاز روز جامعه ظهور و بروز می کند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقض برجام از سوی آمریکایی ها گفت: کنگره آمریکا 10 سال دیگر تحریم های ظالمانه علیه ایران را تمدید کرد و با این اقدام مسئولان نظام به سخنان رهبری مبنی بر بدعهدی و خائن بودن آمریکا بیشتر پی بردند.
صفایی بوشهری افزود: آمریکا مروت و جوانمردی سیاسی نداشته و تنها به فکر چپاول ثروت و تسلط بر مرکزهای قدرت است.
وی همچنین با گرامیداشت هفت آذر روز نیروی دریایی ارتش گفت: این نیروی در نظام جمهوری اسلامی از جایگاه ویژه ای برخوردار است و در همان ابتدای هشت سال جنگ تحمیلی با نابودی نیروی دریایی عراق کارنامه ذرینی از خود به جای گذاشت.
صفایی بوشهری همچنین با تسلیت در گذشت آیت الله موسوی اردبیلی و موذن زاده اردبیلی و شهادت شماری از زائران اربعین در عراق بدست داعش بعنوان مزدور آمریکا گفت: هفته آینده شهادت سه تن از اهل بیت عصمت و طهارت است و این مناسبت باید با ویژه برنامه های متناسب با این ایام گرامی داشته شود.