جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

بسیجیان و نیروهای ارزشی و انقلابی راه‌های مقابله با نفوذ را گسترش دهند - نمایش محتوای خبر

 

 

بسیجیان و نیروهای ارزشی و انقلابی راه‌های مقابله با نفوذ را گسترش دهند

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: برای گسترش راه‌های مقابله با نفوذ ضمن بصیرت افزایی توسط بسیج و روحانیت، نیروهای ارزشی و انقلابی این مهم را گسترش دهند.

بسیجیان و نیروهای ارزشی و انقلابی راه‌های مقابله با نفوذ را گسترش دهند

 

 سردار جمیری در همایش نفوذ و راه‌های مقابله با آن در سپاه بوشهر با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در باب شیوه‌های مقابله با نفوذ دشمن بر لزوم بصیرت‌افزایی  تاکید کرد و اظهار داشت: در راستای بصیرت افزایی نیروهای مختلف جامعه نقش مهمی دارند که باید در این راستا احساس مسئولیت کنند.
وی وحدت روحانیت و سپاه را راهکار مقابله با نفوذ دانست و افزود: روحانیت و طلاب در عرصه مقابله با نفوذ نقش مهمی دارند که باید نقش خود را بیشتر عملی کنند.
فرمانده سپاه استان بوشهر با تاکید بر تبیین پروژه نفوذ دشمن در عرصه‌های مختلف تاکید کرد: پروژه نفوذ دشمن باید توسط بسیجیان و نیروهای ارزشی و انقلابی با کمک روحانیون مورد توجه قرار گیرد و مردم را آگاه کنند.
جمیری با بیان اینکه نفوذ موضوعی اساسی و خاموش است تاکید کرد: پروژه نفوذ دشمن، باید با بصیرت جدی مطرح و بیان شود، اگر بصیرت کافی در مطرح کردن نفوذ وجود نداشته باشد با مشکلات بزرگی روبه‌‌‌رو می‌شویم.
وی با بیان اینکه امروز نفوذ در زمینه‌های مختلف قابل مشاهده است خاطر نشان کرد: افرادی در جامعه هستند که نیروهای انقلابی را در ادارات از سمت برکنار می‌کنند، که این مهم در قالب پروژه نفوذ است.
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر نفوذ در مراکز تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی را از اهداف دشمن در پروژه نفوذ دانست و افزود: نفوذ سیاسی به مراکز تصمیم ساز و تصمیم گیر و در حوزه سیاسی و اقتصادی از برنامه‌های برجام است.
جمیری با تاکید بر تقویت جایگاه نیروهای مسلح در جامعه افزود:  نشانه گرفتن بازوی رهبر معظم انقلاب اسلامی که همان نیروهای مسلح و سپاه است از اهدف دشمن است که باید در این راستا جایگاه نیروهای مسلح تقویت شود.
وی با تاکید بر گسترش راهکار مقابله با پروژه نفوذ توسط بسیجیان و نیروهای ارزشی و انقلابی افزود: راهکار پروژه نفوذ وحدت بین روحانیت و سپاه، بصیرت افزایی و بیداری جامعه است.
در پایان این مراسم از روحانیون فعال در عرصه راهیان نور تجلیل شد.