جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

بسیجیان در مقابل تکفیری‌های داعش حماسه آفریدند - نمایش محتوای خبر

 

 

بسیجیان در مقابل تکفیری‌های داعش حماسه آفریدند

بسیجیان در مقابل تکفیری‌های داعش حماسه آفریدند

بسیجیان در مقابل تکفیری‌های داعش حماسه آفریدند

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح امروز در همایش شکوه مقاومت در یادمان شهدای گمنام  بوشهر با تبریک پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج به فرمان امام راحل با بیان اینکه بسیج مایه اقتدار و افتخار نظام اسلامی ایران است اظهار داشت: بسیج هدیه عرشی و الهی  به مردم ایران در پرتو انقلاب اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، بسیج را نماد حضور در صحنه‌های پیروزی انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: بسیج به معنای فرمان ولایت، کوه استوار، مقاومت و پایداری است.

امام جمعه بوشهر، بسیج را الگویی کارآمد و نماد ذوالفقار حضرت علی(ع) دانست و خاطر نشان کرد: تاریخ ایران گواه بر این است که هر گاه بسیج در صحنه بوده، پیروزی و موفقیت بدست آمده و در بحران‌های مختلف بسیج سرآمد پیروزی است.

آیت‌الله صفایی بوشهری با اشاره به اینکه بسیج و سپاه پاسداران ایران در کشورهای مورد تعرض گروه‌های تکفیری مانند داعش در عراق و سوریه حماسه آفریدند افزود: بسیج در مقابله با گروه‌های تکفیری نشان داد که تنها راه موفقیت تفکر و جهاد بسیجی است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه بسیج در همه عرصه‌های دفاعی، امنیتی، فرهنگی سیاسی نقش مهم و تاثیرگذاری دارد تصریح کرد: بسیج، آینده، شعار و  ادامه راه و مسیر انقلاب اسلامی ایران است.

امام جمعه بوشهر با تاکید بر ترویج و تفکر و جهاد بسیجی در همه عرصه‌ها افزود: استان بوشهر از دیرباز در تمامی عرصه‌های دفاعی و پیشرفت نماد مبارزات ضد استعماری و ضد استبدادی بوده و در این راه عالمان و سردارانی حضور داشته‌اند.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه استان بوشهر دارای قدمت مبارزاتی شش قرنی علیه استعمار و استبداد دارد گفت: استان بوشهر  تاریخ مبارزاتی و مقاومتی 2 قرنی در برابر استعمار پیر انگلیس دارد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه روح و تفکر بسیجی در تمامی مردم استان بوشهر متبلور است خاطر نشان کرد: مردم استان بوشهر امروز در 5 آذر سالروز تشکیل بسیج با حضور حماسی در این مراسم، از خود شکوه و جلال که نماد بسیج در ایران است نشان دادند.