جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

بسیاری از تجهیزات نیروی دریایی سپاه هنوز رونمایی نشده است - نمایش محتوای خبر

 

 

بسیاری از تجهیزات نیروی دریایی سپاه هنوز رونمایی نشده است

بسیاری از تجهیزات نیروی دریایی سپاه هنوز رونمایی نشده است

بسیاری از تجهیزات نیروی دریایی سپاه هنوز رونمایی نشده است

 

فرمانده تیپ موشکی ۲۶ سلمان نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: سپاه پاسداران از نظر نیروی انسانی، موشکی، تجهیزات و شناورهای تندرو و بسیاری از تجهیزاتی که هنوز نیازی به رونمایی ندارند در آمادگی کامل برای رویارویی با دشمن قرار دارد.
 سردار عبدالرضا وجدیا ن در همایش سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با گرامیداشت حماسه عملیات بیت‌المقدس اظهار داشت: با توجه به  پرجاذبه و عظیم بودن عملیات بیت‌المقدس ضرورت دارد رشادت‌های رزمندگان در حماسه فتح خرمشهر برای جوانان تبیین شود.
وی با تاکید بر انتقال فرهنگ حماسه و ایثار رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس به نسل جدید گفت: جوانان باید بدانند که این کشور تنها برای اسلام، حفظ استقلال و آزادی خود با چه سختی‌هایی روبه رو بوده و چه رشادت‌هایی جوانان انجام داده‌اند.
فرمانده تیپ موشکی 26 سلمان نیروی دریایی سپاه پاسداران با بیان اینکه ایمان جوانان ایرانی قدرت پوشالی آمریکا را درهم شکسته است افزود: ایمان و توکل به خدا، روحیه شهادت‌طلبی و ولایت پذیری جوانان ایرانی سبب درهم شکستن قدرت پوشالی آمریکا در دنیا شده است.
وجدیان با بیان اینکه اقتدار ایران اسلامی سبب رعب و وحشت استکبار جهانی شده افزود: هم اکنون بسیاری از کشور از تجهیزات نظامی بالایی برخوردار هستند ولی تاب مقابله با آمریکا ندارند این در حالی است که قدرت پوشالی و توخالی آمریکا در مقابل قایق‌های تندرو سپاه عقب گرد می‌کند.
وی با اشاره به اینکه توان نظامی ایران نسبت به دوران دفاع مقدس افزایش یافته تاکید کرد: هر چند امروز توان نظامی جمهوری اسلامی قابل مقایسه با زمان دفاع مقدس نیست ولی بازهم برای ما قانع کننده نیست و باید برای رسیدن به موقعیت بهتر با توکل بر خدا و بهره گیری از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب تلاش بیشتری بکنیم.
فرمانده تیپ موشکی 26 سلمان نیروی دریایی سپاه پاسداران با تاکید بر درس گرفتن ازآموزه‌های رهبر معظم انقلاب در برخورد با روحیه تکبر دشمن افزود: درس گرفت از آموزه‌های رهبر معظم انقلاب در روحیه استکبار ستیزی و برخورد با روحیه تکبر دشمن از مهم‌ترین رسالت‌ها است.
وجدیان  با بیان اینکه دشمن نمی‌تواند هیچ جنگ نظامی علیه ایران راه اندازی کند افزود:  در این شرایط بیداری و هوشیاری فرزندان این آب وخاک برای مقابله با توطئه‌ها به ویژه تهاجم فرهنگی دشمن ضروری است.
وی با بیان اینکه سپاه پاسداران از نظر نیروی انسانی، موشکی، تجهیزات و شناورهای تندرو در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران از نظر نیروی انسانی، موشکی، تجهیزات و شناورهای تندرو و بسیاری از تجهیزاتی که هنوز نیازی به رونمایی ندارند در آمادگی کامل برای رویارویی دشمن قرار دارد.