جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

بسته‌های حمایتی به مناطق پیرامونی پارس جنوبی اجرایی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

بسته‌های حمایتی به مناطق پیرامونی پارس جنوبی اجرایی می‌شود

نماینده مردم کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: بسته‌های حمایتی وزارت نفت به مناطق پیرامونی پارس جنوبی بزودی در هیئت دولت تصویب و اجرایی می‌شود

بسته‌های حمایتی به مناطق پیرامونی پارس جنوبی اجرایی می‌شود

سکینه الماسی عصر امروز در آیین افتتاح مجموعه ورزشی شهدای ورزشکار شهرستان کنگان با بیان اینکه تقویت روح و روان نخستین مسئولیت  مدیران  و مسئولان دستگاه‌های اجرایی است اظهار داشت: انسان سالم محصول اندیشه فردی و اجتماعی فعالیت‌ها است.

وی با بیان اینکه ورزش نقش مهمی در کاهش آسیب اجتماعی دارد تصریح کرد: بیشتر بیماری‌ها جسمی ناشی از دور گرفتن از ورزش و تحرک است که باید این مهم در سبد خانواده‌ها به عنوان یک ضرورت قرار بگیرد.

نماینده مردم کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید حمایت از رشته‌های پرآوازه ، سایر رشته‌ها را در حاشیه و تنگنا ببرد افزود: انتظار جامعه ورزشی از وزارت ورزش و جوانان حمایت از همه رشته‌های ورزشی با نگاه عادلانه است.

الماسی با تقدیر از توجه سلطانی‌فر  به استان بوشهر و انتخاب بوشهر بعنوان نخستین سفر استانی اظهارامیدواری کرد: وزیر ورزش بتواند با حمایت از ورزش استان بوشهر بویژه شهرستان‌های جنوبی زمینه تعالی و رونق ورزش را فراهم کند.

وی بوشهر را استانی مستعد در زمینه ورزش دانست و افزود: به رغم برکات و عنایات سفر رهبری معظم انقلاب و تلاش دولت تدبیر و امید ، هنوز ورزشکاران استان بوشهر در رده انفرادی و تیمی با مشکلات فراوانی روبرو هستند که نیازمند حمایت وزارتخانه‌های ورزش و جوانان و صنعت معدن و تجارت است.

وی ضمن تاکید بر ضرورت توجه به بانوان ورزشکار و نیز معلولان گفت: مشکلات ورزش جنوب استان احصا که امید می‌رود با تدبیر وزیر ورزش و جوانان سامان یابد.

نماینده مردم کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر توجه مناطق پیرامونی پارس جنوبی گفت: بسته‌های حمایتی وزارت نفت به مناطق پیرامونی پارس جنوبی بزودی در هیئت دولت تصویب و اجرایی می‌شود.