سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

برگزیدگان جشنواره رضوی بخش کودکان و نوجوانان بوشهر معرفی شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزیدگان جشنواره رضوی بخش کودکان و نوجوانان بوشهر معرفی شدند

برگزیدگان چهاردهمین جشنواره کودک و نوجوان رضوی در بوشهر در مراسمی تجلیل شدند.

برگزیدگان جشنواره رضوی بخش کودکان و نوجوانان بوشهر معرفی شدند

 

برگزیدگان چهاردهمین جشنواره رضوی بخش کودکان و نوجوانان در بوشهر در ۸ رشته نقاشی، خوشنویسی، روزنامه‌نگاری و روزنامه‌نویسی، شعر، داستان، نامه‌ای به امام رضا(ع) و نقاله‌خوانی معرفی شدند.
در این مراسم مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر با بیان اینکه آشنایی کودکان و نوجوانان با فرهنگ رضوی از اهدف برگزاری این جشنواره است، اظهار داشت: چهاردهمین جشنواره کودک و نوجوان رضوی با هدف فراهم‌آوردن فرصتی برای آشنایی و انس کودکان و نوجوانان با سیره و سبک زندگی امام رضا(ع) در دهه کرامت برگزار شد.
زهره عالی‌نسب با بیان اینکه جشنواره رضوی در 8 رشته هنری و فرهنگی برگزار شد گفت: بخش داستان نویسی، شعرسرایی، نشریه نگاری، قصه گویی، کاردستی، معرفی شخصیت، نقاشی و خوشنویسی با موضوعات مختلف سیره و سبک زندگی امام رضا(ع) در بوشهر برگزار شد.
وی با بیان اینکه در جشنواره کودک و نوجوان رضوی در بوشهر 288 نفر شرکت کردند، خاطر‌نشان کرد: در این میان کودکان و نوجوانان بوشهری با خلق آثاری ویژه و زیبا حضور چشمگیری در این جشنواره داشتند که دو نماینده از بندر ریگ و برازجان در رشته‌های داستان نویسی و نقاشی حائزرتبه برتر کشوری شدند.
وی با تقدیر از همه کودکان و نوجوانان استان که با عشق امام رضا (ع) آثار ارزشمندی را خلق کردند، افزود: هدف این جشنواره فرهنگ سازی و تقویت هویت دینی و مذهبی است تا شرکت کنندگان در این رقابت‌ها از امام رضا(ع) که اسوه سخاوت و متانت است آگاهی پیدا کنند.
در این مراسم برگزیدگان این جشنواره در مرحله سراسری و استانی با اهدای جایزه، لوح تقدیر تجلیل شدند.