جهش تولید | دوشنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۹

برگزاری بازی ساعت 2 بعدظهر چه توجیهی دارد؟؟ - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری بازی ساعت 2 بعدظهر چه توجیهی دارد؟؟

بازی با آلومنیوم آراک می توانست تمرین خوبی باشد

برگزاری بازی ساعت 2 بعدظهر چه توجیهی دارد؟؟

محمد احمدزاده سه شنبه شب پس از دیدار ناتمام تیمش برابر آلومینیوم هرمزگان در بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: دراین دیدار به علت نداشتن بازیکن ذخیره و خسته و از زمین بیرون رفتن چهار بازیکن تیم آلومینیوم هرمزگان بازی ناتمام ماند.
ویاضافه کرد: با این وجود امیدوارم در لیگ دسته دو شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم همه بازی ها طبق روند  منطقی و معمول خود برگزار شود.
سرمربی شاهین شهرداری بوشهر ادامه داد:این بازی به دلیل تمارض بازیکنان حریف بارها از جریان افتاد.

وی بیان کرد: بازیکنان تیم آلومینیوم وقتی گل دوم را دریافت کردند و امیدی به تساوی کشاندن بازی نداشتند، سعی کردند از نداشتن بازیکن تعویضی نهایت بهره را ببرند و با روی آوردن به مصدومیت بازی را نا تمام بگذارند.

احمدزاده در ارتباط با دیدار هفته آینده شاهین بوشهر برابر نیروی زمینی تهران گفت: برای برگزاری این بازی خوشبین بودیم که در برابر تیم آلومینیوم با یک بازی تحت فشار و سخت خود را محیای بازی برابر تیم نیروی زمینی می کردیم که این دیدار ناتمام ماند.
وی یادآور شد: با توجه به اینکه دو تیم شاهین وآلومینیوم هر دو عادت به بازی در شرایط سخت آب و هوایی را داشتند برگزاری کامل این دیدار می توانست یک دیدار تمرینی خوب برای شاهین باشد که در این مدت بازی سختی را تجربه نکرده است.
وی گفت: دمای هوای بوشهر با امارات تفاوتی ندارد و با این وجود برگزاری بازی در ساعت 18 توجیهی نداشته و برای سلامت بازیکنان و تماشاگران هم که شده باید زمینه برگزاری چنین بازی هایی در شب فراهم شود.