سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

برگزاری آیین چهلمین روز شهید مدافع حرم در گناوه - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری آیین چهلمین روز شهید مدافع حرم در گناوه

برگزاری آیین چهلمین روز شهید مدافع حرم در گناوه

برگزاری آیین چهلمین روز شهید مدافع حرم در گناوه

در این آیین معنوی یکی از روحانیون سپاه این شهرستان گفت: شهدای مدافع حرم از کیان نظام اسلامی در خارج از مرزها ‌دفاع می کنند و ادامه‌دهنده راه شهدای هشت سال جنگ تحمیلی هستند.
حجت الاسلام عباس مومن زاده افزود: جانفشانی‌ها‌ و ایثارگری‌های شهدای مدافع حرم زمینه‌ساز ایجاد امنیت و آرامش هر چه بیشتر در جامعه شده و باید قدردان اقتدار و آرامشی که نصیب کشور شده باشیم.
وی اظهارکرد: شهدای مدافع حرم با جهاد خود نشان دادند که هیچ‌گاه زیر بار ظلم و ستم نمی‌روند و برای دفاع از اسلام و حریم حرم اهل بیت عصمت و طهارت(س) جان خود را اهدا کردند.
مومن زاده گفت: شهیدان همچون شهید رضایی ره صدساله را یک شبه طی کردند و با گذشتن از جان و مال و خانواده به مقصود خود رسید و در نزد خداوند اجر و پاداش دارد.
دراین آیین که به همت ستاد برگزاری مراسم شهید مدافع حرم این شهرستان برگزارشد، چندتن از قاریان برتر شهرستان به تلاوت آیاتی از کلام الله مجید پرداختند و یکی از مداحان اهل بیت (ع) در وصف شهدا مدیحه سرایی و یادوخاطره این شهید گرامی داشته شد.
شهید عیدمحمدرضایی در شب های لیالی قدر ماه مبارک رمضان امسال در عملیات آزادسازی تدمر به خیل شهدای دفاع از حرم اهل بیت (ع) پیوست.
این شهید والامقام از اتباع افغانستان است که خانواده وی در گناوه سکونت دارند.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر 230 شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم میهن و انقلاب کرده است.