سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

برپایی 560 چادروکانکس ویژه مسافران نوروزی در شهر بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

برپایی 560 چادروکانکس ویژه مسافران نوروزی در شهر بوشهر

برپایی 560 چادروکانکس ویژه مسافران نوروزی در شهر بوشهر

برپایی 560 چادروکانکس ویژه مسافران نوروزی در شهر بوشهر

خنگوی ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری بوشهر گفت: به منظور اسکان مسافران در این بندر 500 تخته چادر شش نفره و 60 کانکس 12 نفره بطور متمرکز در یک کمپ (در پارک شغاب) برپا شده است.

امید پارسایی فرافزود: در این کمپ به منظور رفاه حال مسافران و تامین ایمنی لازم امکاناتی چون تیم پزشکی، اورژانس، آتش نشانی، اغذیه فروشی، ایستگاه شارژ تلفن همراه و اینترنت برای مسافران نوروزی پیش بینی شده است.

وی با اشاره به اینکه روزانه 70 تا 80 درصد گنجایش این کمپ پر می شود بیان کرد: در محل کمپ ایجاد شده پارکینگی با ظرفیت پذیرش بیش از یکهزار خودرو پیش بینی شده است.

پارسایی فر افزود: در نوار ساحلی شهر بوشهر نیز 320 چشمه سرویس بهداشتی و 70 حمام بصورت شبانه روزی در اختیار مسافران قرار گرفته است.

وی یادآور شد: تور بوشهر گردی نیز با استفاده از اتوبوس های شهرداری برای مسافران نوروزی پیش بینی شده و مسافران درقالب این تورها از عمارتهای تاریخی شهر بوشهر، موزه دریانوردی و سایر جاذبه های گردشگری شهر بوشهر دیدن می کنند.

پارسایی با اشاره به استقبال خوب مسافران از تورهای بوشهرگردی عنوان کرد: هزینه تور بوشهر برای هر نفر 70 هزار ریال و در طول مسیر پذیرایی نیز از آنان صورت می گیرد.