جهش تولید | دوشنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۹

برنامه ترتیل خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان در بوشهر اجرا می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه ترتیل خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان در بوشهر اجرا می‌شود

برنامه ترتیل خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان در بوشهر اجرا می‌شود

برنامه ترتیل خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان در بوشهر اجرا می‌شود

 

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: ترتیل خوانی قرآن کریم ، پخش زنده تفسیر قرآن کریم از صدا و سیما، و بهره‌مندی از تلاوت قاریان مصری از جمله برنامه‌های ماه مبارک رمضان در استان بوشهر است.

سردار جمیری در جلسه هماهنگی پنجمین برنامه متوالی ترتیل خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان در استان بوشهر با بیان اینکه مانوس بودن جوانان و نوجوانان استان بوشهر از مهم‌ترین زیرساخت قرآنی استان بوشهر است اظهار داشت: فعالیت‌های قرآنی از دیرباز در استان بوشهر وجود داشته و در این سالهای اخیر با انجام برنامه فرهنگی معنوی ترتیل خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان به طور خاصی جلوه گر شده است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر قرائت مرتلین استان بوشهر را ویژه و منحصر بفرد دانست و افزود: قرائت مرتلین استان بوشهرعلاوه بر جذب مخاطبان استانی و کشوری در کشورهای حاشیه خلیج فارس که خود عرب زبان هستند نیز طرفداران خاص خود را پیدا کرده است.

جمیری با بیان اینکه برنامه ترتیل خوانی استان بوشهر در سنوات گذشته عنوان برتر کشوری را از سوی ستاد مرتلین قرآنی کشور به خود اختصاص داده است گفت: این مهم بواسطه همدلی و همراهی مسئولان و دست اندرکاران قرآنی استان بوشهر برای ارتقا سطح کمی و کیفی این برنامه قرآنی و اجرای با کیفیت تلاوت کلام الله مجید توسط مرتلین قرآنی این استان میسر شده است.

وی با اشاره به برگزاری مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم در استان بوشهر بیان کرد: برنامه ترتیل خوانی ماه مبارک استان بوشهر به یک "سبک و الگوی" مناسب در سطح کشور تبدیل شده است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر به برنامه های جانبی مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم اشاره و خاطرنشان کرد: برنامه استقبال از ماه مبارک رمضان، پخش زنده تفسیر قرآن کریم از صدا و سیمای مرکز استان، راه اندازی مهد قرآنی، برپایی نمایشگاه عکس از تصاویر سنوات گذشته، برگزاری ترتیل خوانی قرآن کریم ویژه نوجوانان و بهره‌مندی از تلاوت قاریان مصری از جمله این برنامه‌های ماه مبارک رمضان در بوشهر است.