سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

برنامه بهار بوشهر ویژه نوروز از سیمای مرکز بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه بهار بوشهر ویژه نوروز از سیمای مرکز بوشهر

برنامه بهار بوشهر ویژه نوروز از سیمای مرکز بوشهر

 برنامه بهار بوشهر 96 بنا به تجربه های پیشین تهیه کننده و طرح برنامه از ساختاری متفاوت برخوردار می باشد به گونه ای  که لسان بهار را بتواند بعد از زمستانی سخت زیبایی های خداوند را به خوبی منعکس نماید. و ما نیز باید با ایجاد خلاقیت و نوآوری به مخاطب احترام قایل شده و با تولید برنامه ای در خور شان آنان بتوانیم گامی بلند در جذب آنان برداشته باشیم.

برنامه بهار بوشهر برای اولین بار در سه فضای مجزا تهیه و تولید می شود از آنجایی که ساعت تحویل سال ساعت 13:58 دقیقه ظهر می باشد لذا حال و هوای مناسبی است که بتوانیم برنامه ای متفاوت از سال های گذشته تقدیم بینندگان کنیم.

فضای شماره یک : استودیو تولید

فضای شماره 2: بلندترین بام بوشهر

فضای شماره 3: کوچه های شهر

در فضای شماره یک که استودیو می باشد اختصاص دارد به میهمانان خاص که با یک مجری هدایت می شود

فضای شماره 2: این لوکیشن بر بالای پشت بام یکی از ساختمان های شهر قرار دارد که ادامه برنامه در آنجا تولید و پخش می شود با دو مجری و سفره هفت سین و دکور بهاری

فضای شماره 3: این لوکیشن در کوچه پس کوچه های سنگ فرش شده بوشهر به صورت گزارشی ضبط می شود که به تناوب در برنامه استفاده می شود.

بخش های برنامه : عید دیار من : این بخش به شهرستانهای استانمان بوشهر اختصاص دارد که در ان 10 مجری شبکه به صورت ضبطی در زمان قبل و بعد از سال تحویل با دعوت میهمانانی از همان شهرستان و در یکی از لوکیشن های زیبای ان شهر به صورت زنده با ارتباط با یکی از فضاهای شماره 2 به اجرای برنامه می پردازند.

راهیان نور: هرساله مسافران زیادی از استانمان سفری عاشقانه و عارفانه به مناطق عملیاتی جنوب کشور که قصدشان برگزاری سفره هفت سین در سرزمین پاک شهیدان می باشد که ما نیز در این بخش همراه با آنان سفر می کنیم.

کافه آهنگ: در این بخش با دعوت از خوانندگان و اهنگ سازان و شاعران استانمان به  صورت نمادین در یکی از کافه های سنتی شهر جمع می شوند.و توسط یک گزارشگر طنز منوی کافه در اختیار آنان قرار می دهد به این شیوه که در هر منو از خواننده ها تقاضا می شود آهنگی خوانده شود

سفرنامه: این بخش به سفر به روستاههای دور افتاده استان اختصاص دارد که به بررسی فرهنگ و آداب و رسوم خاص آن روستاهها در ایام عید می پردازد.

بوی عید: این بخش به صورت گزارشی تهیه و تولید می شود و اختصاص دارد به حال و هوای خرید و شور و نشاط مردم در شهر و اماده شدن برای اغاز سال جدید.

عیدانه: این بخش اختصاص دارد به سفره هفت سین در بین اقوام و اقشار خاص استان عزیزمان بوشهر از جمله عشایر – ناخدایان – کشاورزان  که بین آنها رفته و به گفتگو می پردازد.

کلیپ و وله: این بخش اختصاص دارد به تصاویری از جاذبه های گردشگری و توریستی استان به همراه موزیک

گزارش های ویژه : شامل گزارش ویزه از عید و سفره هفت سین – گزارش ویژه از محل اصلی توضیح ماهی گلی – گزارش بهاری شخصیت های نام آور استان – گزارش از مسافران نوروزی می باشد. 

 

تهیه کننده: مرتضی قائد پوری – زمان پخش : 10 صبح الی 14