جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

برنامه‌های تبلیغی متناسب با شعار امسال در استان طراحی و تدوین می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه‌های تبلیغی متناسب با شعار امسال در استان طراحی و تدوین می‌شود

برنامه‌های تبلیغی متناسب با شعار امسال در استان طراحی و تدوین می‌شود

برنامه‌های تبلیغی متناسب با شعار امسال در استان طراحی و تدوین می‌شود

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: بر اساس سیاستگذاری‌های انجام شده متناسب با شعار امسال برنامه‌های تبلیغ اسلامی در استان بوشهر طراحی و تدوین می‌شود.
 حجت الاسلام عبدالرضا سروستانی در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهربا اشاره به فعالیت ستاد شئون فرهنگی استان بوشهر اظهار داشت: ستاد شئون فرهنگی که سیاستگذاری مناسبت‌های دینی را برعهده دارد برنامه‌های استان را با مشارکت اعضا طراحی و تدوین و زمینه برای بهره بردن از ضیافت الهی را فراهم می‌کنند.
وی با بیان اینکه برنامه‌های ماه مبارک رمضان در ماه شعبان تدوین و طراحی شد گفت: برای ماه مبارک رمضان، شعبان و رجب برنامه‌ریزی‌های مهمی انجام و اجرا شد که اکنون طرح‌های ویژه‌ای برای ضیافت الهی در استان بوشهر اجرا شده است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه فضاهای مناسبی در مساجد و حسینیه‌های استان بوشهر فراهم شده خاطر نشان کرد: در دهه نکو داشت مساجد فضا سازی مناسبی در شهرها و روستاها برای اجرای برنامه‌های ماه مبارک رمضان با مشارکت شهرداری‌ها  و دهیاری‌ها  فراهم شد.
سروستانی با اشاره به فعالیت‌های تبلیغی افزود: در جلسه شورای تبلیغ استان بوشهر سیاست‌گذاری‌های مهمی در امر تبلیغ انجام شد.
وی با بیان اینکه پرداختن به مفاهیم قرآن کریم و آشنایی مردم با کتاب آسمانی قرآن مجید را از برنامه‌های مهم ماه مبارک رمضان دانست و گفت: توجه به  آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد، طلاق و عفاف و حجاب از اولویت‌های امر تبلیغ در ماه مبارک رمضان است که بر این اساس روحانیون اعزامی به نقاط مختلف استان بوشهر به این مهم و تبیین خسارت‌های برنامه‌های ماهواره‌ای در تخریب شخصیت و جایگاه خانواده‌ها و جوانان در دستور کار دارند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اشاره به توسعه فعالیت‌های قرآنی در ماه مبارک رمضان گفت: علاوه بر کلاس‌ها و محفل‌های قرآنی جلسات تفسیر قرآن کریم با استفاده از استادان مجرب در نقاط مختلف استان بوشهر از جمله بوشهر و برازجان برگزار می‌شود.
سروستانی با بیان اینکه برنامه‌های تبلیغ متناسب با شعار امسال در استان بوشهر طراحی و تدوین  خاطر نشان کرد:  بر اساس سیاستگذاری‌های انجام شده متناسب با شعار امسال برنامه‌های تبلیغ اسلامی در استان بوشهر طراحی و تدوین می‌شود.