جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

برنامه‌های آموزشی برای افزایش آگاهی دانش‌آموزان استان تولید می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه‌های آموزشی برای افزایش آگاهی دانش‌آموزان استان تولید می‌شود

برنامه‌های آموزشی برای افزایش آگاهی دانش‌آموزان استان تولید می‌شود

برنامه‌های آموزشی برای افزایش آگاهی دانش‌آموزان استان تولید می‌شود

مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر گفت: صدا و سیمای استان بوشهر برنامه‌های آموزشی و تربیتی ویژه قشر دانش‌آموزان در راستای توسعه همکاریهای مشترک با آموزش و پرورش تولید می‌کند.

ناظر در نشست هم‌اندیشی مدیران ومعاونان آموزش وپرورش و صداوسیمای استان بوشهر با اشاره به اینکه دانش‌آموزان مهم‌ترین سرمایه‌های جامعه هستند اظهار داشت: این دانش‌آموزان آینده سازان جامعه اسلامی هستند که در این راستا توجه به حوزه تربیت اسلامی و تقویت بنیه علمی باید در اولویت قرار داشته باشد.

وی با اثر بخشی برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی در سطوح مختلف جامعه مهم دانست و گفت: تهیه و تدوین برنامه جذاب یکی از رسالت‌های برنامه‌سازان است که در این راستا برنامه‌های مهمی در دست تهیه است.

مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر با اشاره به تهیه برنامه‌آموزشی و تربیتی ویژه قشر دانش‌آموز گفت: برنامه‌های آموزشی و تربیتی ویژه قشر دانش‌آموزان در راستای توسعه همکاریهای مشترک با آموزش و پرورش تولید می‌شود.

ناظر افزود: رسانه، آمادگی تولید برنامه‌ها وهمکاریهای مشترک را برای افزایش آگاهی مردم دارد.

وی استفاده ازظرفیت دوسازمان صدا و سیما و آموزش و پرورش، معرفی الگوهای برتر، انعکاس تلاش‌های مجموعه آموزشی و فرهنگی را ازموضوعاتی عنوان کرد که می‌توان در رسانه ملی به آن پرداخت.

مدیرکل آموزش وپرورش استان بوشهر نیز به همکاری‌های خوب رسانه ملی برای انعکاس برنامه‌ها وفعالیت‌های آموزش وپرورش اشاره کرد و افزود: هردونهاد فرهنگی  و آموزشی هستند وهدایت جامعه را در ابعاد مختلف تربیتی برعهده دارند.

ناصر کرمی تاکید کرد: توجه به آموزش وپرورش کمک شایانی به رشد ودانش افزایی قشرهای مختلف جامعه می‌کند