سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۴ مهر ۱۴۰۰

بررسی مشکلات واحدهای تولیدی استان بوشهر با حضور معاون وزیر صنعت - نمایش محتوای خبر

 

 

بررسی مشکلات واحدهای تولیدی استان بوشهر با حضور معاون وزیر صنعت

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهرگفت: مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان بوشهر در سفرمعاون وزیر صنعت و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران هفته آینده در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بررسی می‌شود.

بررسی مشکلات واحدهای تولیدی استان بوشهر با حضور معاون وزیر صنعت

 

سید حسین حسینی محمدی در نشست بررسی روند ثبت نام واحدهای تولیدی برای دریافت تسهیلات اعتباری اظهار داشت: تاکنون 328 درخواست تسهیلات بانکی در سامانه هماهنگی به ثبت رسیده که از این تعداد 122 مورد از آن به بانک‌های عامل برای دریافت تسهیلات معرفی شده است.
وی با تاکید بر تسریع پرداخت تسهیلات بانکی به واحدهای معرفی شده افزود: ثبت آمار اشتغال و میزان تولید واحدهای صنعتی متقاضی تسهیلات در بهین یاب الزامی است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از بررسی مشکلات صنعتی و تولیدی استان بوشهر با حضور معاون وزیر صنعت خبرداد و خاطر نشان کرد: مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان بوشهر در سفرمعاون وزیر صنعت و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران هفته آینده در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بررسی می‌شود.
حسینی محمدی تصریح کرد: ولی الله افخمی‌راد، در سفر به بوشهر ضمن بررسی برنامه آتی توسعه بندر بوشهر در مجتمع بندری نگین راهکارهای لازم برای تسریع در رفع مشکلات تولیدی استان بوشهر ارائه می‌کند.