جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

بررسی طرح‌های سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان بوشهر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

بررسی طرح‌های سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان بوشهر

بررسی طرح‌های سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان بوشهر

بررسی طرح‌های سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان بوشهر

طرح های سفر دی پارسال کاروان دولت تدبیر و امید به استان بوشهر در جلسه هیئت دولت بررسی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما دبیر ستاد کاروان دولت تدبیر و امید در نشست بررسی طرح‌های سفر استانی دی پارسال رئیس جمهور و کاروان دولت تدبیر و امید به استان بوشهر گفت: طرح‌های مصوب سفر رئیس جمهور به استان بوشهر از روند اجرایی مطلوبی برخوردار است و گزارش اجرای پروژه‌های مصوب سفر رئیس جمهوربه بوشهر درجلسه هیئت دولت بررسی می‌شود.

محمدرضا صالحی ‏با اشاره به کاهش درآمدهای نفتی افزود: امسال در سخت‌ترین وضعیت بودجه‌ای پس از پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم با این حال با برنامه‌ریزی انجام شده پیش بینی رشد اقتصادی 5 درصدی برای کشور را داریم.

وی اجرایی شدن برجام را زمینه گشایش‌های اقتصادی در امورات مختلف کشور دانست و اضافه کرد افزایش صادرات و واردات و آزاد شدن منابع ارزی/ رفع تحریم‌ها و ایجاد رقابت بین کشورهای هدف در حوزه تجارت از جمله گشایش های اقتصادی کشور با اجرایی شدن برجام است.

دبیر ستاد کاروان دولت تدبیر و امید با بیان اینکه در سفرهای دولت نهم و دهم رئیس جمهور حدود 30 درصد اعتبارات وعده داده شده محقق شده خاطرنشان کرد: درسفرهای استانی دولت نهم و دهم 214 هزار میلیارد تومان وعده داده شد که 67 هزار میلیارد تومان آن محقق و پرداخت شد.

صالحی با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید به اجرای وعده‌های داده شده توجه ویژه‌ای می‌شود افزود: نسبت به وعده‌های داده شده رئیس جمهور در سفرهای استانی بویژه اجرا و تکمیل طرح ها تلاش و حساسیت ویژه ای داریم.