سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

برداشت‌های نامشروع از بیت‌المال خیانت به آرمان‌های انقلاب است - نمایش محتوای خبر

 

 

برداشت‌های نامشروع از بیت‌المال خیانت به آرمان‌های انقلاب است

ائمه جمعه شهرستان‌های استان بوشهر اعلام کردند: دریافت حقوق‌های نجومی، نامشروع و غیرمتعارف برخی افراد خیانت به آرمان‌های انقلاب است که باید برگردانده شود.
حجت‌الاسلام سید ابوالحسن حسینی بوشهری امام جمعه دیلم در خطبه‌های نماز جمعه این شهر اظهار داشت: توسعه برنامه‌های قرآنی بر‌اساس برنامه‌ریزی انجام شده در شورای قرآنی و شورای فرهنگ عمومی در دستور کار مسئولان شهرستان دیلم است.

وی با قدردانی از حضور پرشور و شعور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس تصریح کرد: مردم در راهپیمایی این روز با دیگر بر وحدت و انسجام مسلمانان برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و نابودی اسرائیل غاصب تاکید کردند.

امام جمعه دیلم با قدردانی از تلاش‌های مردم دیلم، گناوه و بوشهر در مجلس گفت: حجت‌الاسلام خدری که سرمایه بزرگی برای مردم محسوب می‌شوند برای برطرف‌شدن مشکلات مردم اقدامات مهمی انجام می‌دهند.

حسینی بوشهری، با قدردانی از برنامه‌های ماه مبارک رمضان در دیلم به برداشت حقوق‌های نجومی از بیت‌المال پرداخت و افزود: برداشت حقوق‌های نجومی و نامشروع از بیت‌المال خیانت به آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

خطیب نماز جمعه دیلم با تاکید بر برخورد با سوء استفاده کنندگان گفت: برداشت نامشروع از بیت‌المال در گذشته از آن غفلت شده و سوء استفاده کنندگان باید مورد بررسی قرار گیرند.

امام جمعه دیلم تاکید کرد: خوشبختانه رئیس جمهور و سرانه دو قوه دیگر به جد دنبال این مهم هستند و با افرادی که حقوق‌های نجومی دریافت می‌کنند برخورد می‌کنند.

حسینی‌بوشهری با بیان اینکه نباید این مسئله دست‌آویزی برای دشمنان شود افزود: باید این مهم پیگیری شود تا اعتماد مردم از مسئولان نظام از دست نرود.

خطیب نماز جمعه دیلم تاکید کرد: افراد متخلف در هر دولتی که هستند باید با آنان برخورد قانونی شود تا به نظام لطمه‌ای وارد نشود.

خطیب نماز جمعه برازجان: هدف استکبار به فراموشی سپردن مسئله فلسطین است

امام جمعه موقت برازجان در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با بیان اینکه هدف استکبار به فراموشی سپردن مسئله فلسطین است اظهار داشت: هدف استکبار از ایجاد جنگ‌های داخلی در کشورهای اسلامی به فراموشی سپردن مسئله فلسطین است تا رژیم صهیونیستی نفس راحتی بکشد.

حجت‌الاسلام یعقوب یحیایی با اشاره به اینکه مسئله فلسطین زخمی بر پیکره جهان اسلام است تصریح کرد: این زخم جز با نابودی رژیم صهیونیستی التیام نمی‌بخشد.

خطیب نماز جمعه برازجان با بیان اینکه دشمنی با آمریکا از روی تعصب نیست گفت: دشمنی با استکبار جهانی ناشی از تجربه 37 ساله است.

امام جمعه موقت برازجان با اشاره به تشکیل جبهه واحد مسلمانان گفت: تشکیل جبهه واحد ضد آمریکایی و ضد رژیم صهیونیستی در سطح دانشجویان جهان اسلام از راهبردهایی است که معظم‌له مورد تاکید قرار دادند.

یحیایی افزود: انقلابی بودن مانند ایمان مراتبی دارد که ممکن است برخی قوی‌تر و برخی هم ضعیف‌تر باشند ولی همه باید انقلابی باشیم و همدیگر را متهم نکنیم.

خطیب نماز جمعه برازجان به روز عفاف و حجاب پرداخت و با بیان اینکه این فرهنگ باید در جامعه بیش از پیش ترویج داده شود خاطر نشان کرد: حجاب و عفاف از ضروریات دین مبین اسلام است و انکار آن خروج از دین قلمداد می‌شود.

وی با تاکید بر ایجاد عزم جدی برای رفع منکر بدحجابی افزود: باید عزم جدی مردم و مسئولان در رفع این منکر مدرن ایجاد شود.

امام جمعه موقت برازجان با تاکید بر رعایت الگوی مصرف آب برای گذشت از بحران و تنش آبی در استان بوشهر گفت: اکنون استان بوشهر با بحران کم‌آبی مواجه است که لازم همه مردم در رعایت الگوی مصرف و استفاده بهینه از این ماده حیاتی تلاش کنند.

خطیب نماز جمعه عسلویه: با اخلال‌گران و مسببان حادثه بندر نخل تقی برخورد قاطع و قانونی شود

امام جمعه عسلویه در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با قدردانی از حضور حماسی مردم متدین و روزه‌دار در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: مردم در این روز در راهپیمایی گسترده و پرشور نشان دادند که همواره حامی مردم مظلوم فلسطین و خواهان نابودی رژیم صهیونیستی هستند.

حجت‌الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد با اشاره به اینکه افرادی که حقوق‌های نجومی دریافت می‌کنند باید مورد توجه قرار گیرند افزود: افرادی که این حقوق‌های نامشروع را دریافت می‌کنند باید با آنان برخورد و این حقوق‌ها به بیت‌المال برگردانده شود.

خطیب نماز جمعه عسلویه با اشاره به حادثه بندر نخل تقی و قدردانی از تلاش نیروهای انتظامی با مشارکت مردم و شورای  شهر بیان کرد: دستگاه قضا باید با کسانی که در حادثه نخل تقی خلاف قانون عمل و قانون‌شکنی کردند برخورد قاطع کند.

هاشمی‌نژاد گفت: لازم است این حادثه به‌صورت ویژه و کارشناسی مورد بررسی قرار گیرد و با مسببان و متخلفان برخورد قاطع و قانونی شود.

امام جمعه عسلویه با بیان اینکه خدمات بیمارستان عسلویه در رسیدگی به مجروحان حادثه نخل تقی قابل تقدیر است گفت: با بررسی‌های انجام شده حال عمومی مجروحان حادثه بندر نخل تقی رضایت‌بخش است که نتیجه تلاش موثر کارکنان بیمارستان‌های عسلویه و دیگر نقاط بود.

خطیب نماز جمعه خورموج:  فرهنگ عفاف و حجاب مورد هجمه دشمن قرار گرفته است

امام جمعه موقت خورموج در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با قدردانی از حضور پرشور مردم روزه‌دار در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: مردم با حضور انقلابی و حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس با دیگر به آرمان‌های امام راحل و رهبر انقلاب در راستای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و نابودی رژیم صهیونیستی لبیک گفتند.

حجت‌الاسلام سید مهدی طاهری با بیان اینکه فلسطین مسئله اصلی اسلام است گفت: فاجعه‌آفرینی‌هایی که دشمنان و استکبار جهانی در جهان اسلام رخ می‌دهد برای فراموش کردن مسئله فلسطین است.

خطیب نماز جمعه خورموج مسئله فلسطین را مهم‌ترین محوری اسلام دانست و گفت: هیچ‌ یک از کشورهای اسلامی و غیر اسلامی برخوردار از وجدان انسانی نباید این مسئله را فراموش کنند.

وی با بیان اینکه آمریکا و انگلیس از اسلام و انقلاب اسلامی سیلی خوردند افزود: روزی ایران مستعمره آن‌ها بود به‌واسطه انقلاب شکوهمند مردم در سال 57 سیلی خوردند و قدم آن‌ها از این مملکت بریده شد.

امام جمعه موقت خورموج با بیان اینکه نباید به غرب و دنیای استکبار اعتماد کرد افزود: توطئه کودتای نوژه با هدف براندازی نظام و با سهل اندیشی و ساده‌اندیشی بدنه دولت در اعتماد به غرب بود.

وی وجود فرهنگ حجاب و عفاف را بزرگترین دغدغه دشمنان دانست و افزود: امروز بزرگ‌ترین واهمه دشمن از فرهنگ عفاف و حجاب است که در این راستا یکی از دسیسه‌های دشمن برای ضربه زدن به‌نظام و انقلاب ترویج ابتذال، هرزگی و بی‌بندوباری است.