سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۴ مهر ۱۴۰۰

بانک اطلاعاتی خانواده‌های نیازمند استان بوشهر تشکیل شد - نمایش محتوای خبر

 

 

بانک اطلاعاتی خانواده‌های نیازمند استان بوشهر تشکیل شد

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: برای برنامه‌ریزی مطلوب براساس سیاست‌های تدوین شده بانک اطلاعاتی جامعی از خانواده‌های تحت پوشش و نیازمند استان بوشهر ایجاد شده است.

بانک اطلاعاتی خانواده‌های نیازمند استان بوشهر تشکیل شد

 

 
 احمد لطفی در نشست بررسی اشتغال مددجویان کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه یکی از ماموریت‌های این نهاد فراهم‌کردن اشتغال افراد تحت پوشش است اظهار داشت: در این راستا طرح‌های مدونی برای اشتغال مددجویان تدوین شده که براساس ظرفیت‌های مناطق این طرح‌ها اجرایی می‌شود.
وی با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات به مددجویان آغاز شده گفت: براساس انعقاد تفاهم‌نامه میان کمیته امداد و شرکت زامیاد، خودروی باری با تخفیف و با تسهیلات اعتباری به مددجویان متقاضی تحویل داده می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه بخشی از تسهیلات از طریق منابع بانکی پرداخت می‌شود، گفت: متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام به ادارات کمیته امداد شهرستان محل سکونت خود مراجعه کنند.
لطفی با اشاره به پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان استان بوشهر تصریح کرد: در راستای فراهم‌شدن زمینه اشتغال مددجویان کمیته امداد 223 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان استان بوشهر پرداخت شد.
وی با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال پایدار از اولویت‌های کمیته امداد است، گفت: اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی در راستای کاهش فقر در زمینه طرح‌های اقتصاد مقاومتی از اولویت این نهاد است.
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به اینکه بانک اطلاعاتی نیازمندان استان بوشهر تشکیل شده است، افزود: برای برنامه‌ریزی مطلوب براساس سیاست‌های تدوین شده بانک اطلاعاتی جامعی از خانواده‌های تحت پوشش و نیازمند استان بوشهر ایجاد شده است.
لطفی تاکید کرد: طرح‌های اشتغال‌زایی در مناطق مختلف استان بوشهر با پرداخت تسهیلات کم‌بهره با مشارکت بانک‌ها و منابع داخلی کمیته امداد اجرایی می‌شود که نقش مهمی در اشتغال پایدار مددجویان دارد.