جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

باند خانوادگی توزیع مواد مخدر در استان بوشهر متلاشی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

باند خانوادگی توزیع مواد مخدر در استان بوشهر متلاشی شد

رئیس پلیس استان بوشهر گفت: باند خانوادگی توزیع مواد مخدر هنگام انتقال مقادیر زیادی مواد مخدر به استان بوشهر شناسایی و متلاشی شد.

باند خانوادگی توزیع مواد مخدر در استان بوشهر متلاشی شد

 

سردار حیدر عباس‌زاده با بیان اینکه مبارزه با سوداگران مرگ در استان بوشهر در اولویت برنامه‌های پلیس قرار دارد، اظهار داشت: با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی پلیس هیچ محموله موادمخدر در استان بوشهر قابل جابه‌جایی نیست و برخورد با سوداگران مرگ در اولویت پلیس قرار دارد.
وی با اشاره به کشف یک تن مواد مخدر در استان بوشهر خبرداد و گفت: در این زمینه 65 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان بوشهر متلاشی شد.
رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به متلاشی شدن باند خانوادگی توزیع مواد مخدر در بوشهر گفت: باند توزیع مواد مخدر هنگام انتقال مقادیر زیادی مواد مخدر به استان بوشهر شناسایی و متلاشی شد.
عباس‌زاده با اشاره به دستگیری اعضاء این خانواده بیان کرد: اعضای این خانواده که قصد داشتند مواد مخدر با استفاده از یک دستگاه خودرو خارجی به استان بوشهر انتقال دهند در یکی از مبادی ورودی استان در عملیاتی پلیسی دستگیر شدند.
وی افزود: در بازرسی از خودرو آن‌ها که مقدار 66.7 کیلوگرم تریاک جاساز شده کشف شد.
رئیس پلیس استان بوشهر خاطرنشان کرد: در این عملیات 3نفر زن و یک نفر مرد که ساکن یکی از استان‌های مرکزی کشور بودند دستگیر شدند.