جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

باند حرفه‌ای سارقان طلاجات در بوشهر متلاشی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

باند حرفه‌ای سارقان طلاجات در بوشهر متلاشی شد

باند حرفه‌ای سارقان طلاجات در بوشهر متلاشی شد

باند حرفه‌ای سارقان طلاجات در بوشهر متلاشی شد

سرهنگ  ابراهیم عرب‌زاده  صبح امروز در نشست با خبرنگاران با بیان اینکه امنیت در شهرستان بوشهر با مشارکت مردم برقرار و پایدار است اظهار داشت: تلاش شبانه‌روزی ماموران انتظامی و مشارکت مردم زمینه برقراری امنیت و احساس امنیت در شهرستان بوشهر فراهم کرده و این مهم سبب کاهش جرائم خشن شده است.

وی با بیان اینکه جرائم و تخلفات در ماه مبارک رمضان کاهش چشمگیری یافته است افزود: ماه مبارک رمضان در کاهش جرائم مختلف، ناهنجار‌ی‌ها و تخلفات، بسیار تاثیرگذار است و آمارها بر این مهم صحه می‌گذارد.

رئیس پلیس شهرستان بوشهر با اشاره به اینکه اعتقاد و باورهای دینی در کاهش آسیب‌ها و جرائم و ارتقاء احساس امنیت در جامعه و بین عموم مردم نقش بسزایی دارد اظهار کرد: پلیس برای ارتقاء سطح امنیت در بین مردم طرح‌های جدید و مختلفی در برنامه کاری خود قرار داد و ارزیابی‌ها نشان از رضایتمندی مردم  است.

سرهنگ عرب‌زاده از متلاشی شدن باند حرفه‌ای سارقان طلاجات در بوشهر خبرداد و  افزود: در یک عملیات هماهنگ و منسجم پلیسی در شهر بوشهر و یکی از شهرهای اطراف سارقان طلاجات منزل 12 ساعت پس از سرقت شناسایی و دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه متهمان دستگیر شده دارای سوابق مجرمانه هستند از اعتراف سارقان به  10 مورد سرقت خبرداد و  بیان کرد: دو سارق دستگیر شده  به 5 فقره سرقت طلاجات منزل، 3 فقره سرقت داخل خودرو  و 2 فقره سرقت اماکن خصوصی  اعتراف کرده‌اند.

رئیس پلیس شهرستان بوشهر با تاکید بر تامین حفاظ منازل برای جلوگیری از هرگونه سرقت تصریح کرد: شهروندان از خالی گذاشتن منازل خصوصا در روزهای پایانی هفته خودداری کنند، و درب و پنجره های منازل ویلایی، طبقه‌های همکف و اول در مجتمع‌های آپارتمانی با حفاظ و قفل مناسب ایمن کنند.

عرب‌زاده  با بیان اینکه  ایجاد منازل به دوربین‌های مدار بسته امری مهم و ضروری است تاکید کرد: شهروندان در صورت امکان منازل خود را به دوربین‌های مداربسته مجهز  کنند تا در جلوگیری از هرگونه سرقت اثرگذار شود.