سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

باند بزرگ محموله مواد نیروزا غیرمجاز و قاچاق در گناوه منهدم شد - صفحه اول صدا و سیما مرکزی بوشهر

 

 

باند بزرگ محموله مواد نیروزا غیرمجاز و قاچاق در گناوه منهدم شد

باند بزرگ محموله مواد نیروزا غیرمجاز و قاچاق در گناوه منهدم شد


باند بزرگ محموله مواد نیروزا غیرمجاز و قاچاق در گناوه منهدم شد

باند بزرگ محموله مواد نیروزا غیرمجاز و قاچاق در گناوه منهدم شد

 سردار خلیل واعظی ظهر دیروز در جمع  خبرنگاران با تاکید بر مبارزه با قاچاق کالا در استان بوشهر اظهار داشت: تیم‌های مبارزه با قاچاق کالا در تمام نقاط استان بوشهر به صورت شبانه‌روزی فعال هستند و در برخورد قاطع با قاچاق از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه  تمام نقاط استان بوشهر تحت رصد پلیس قرار دارد  تصریح کرد: با اشراف اطلاعاتی پلیس امکان فعالیت  در عرصه قاچاق کالا وجود ندارد چراکه تمام نقاط تحت رصد پلیس استان بوشهر قرار دارد.

رئیس پلیس استان بوشهر با قدردانی از مشارکت مردم در مبارزه با قاچاق کالا بیان کرد: مبارزه با قاچاق کالا در استان بوشهر اجتماعی شده چراکه مردم با پلیس همکاری و تعامل مطلوب و درخور تحسینی دارند.

سردار واعظی از کشف  پودر نیروزا در گناوه خبرداد و افزود:با  انهدام یک باند بزرگ قاچاق کالا و محموله بزرگ مواد نیروزا غیرمجاز و قاچاق از یک انبار در شهرستان گناوه کشف شد.

وی، اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان گناوه با گسترش چتر اطلاعاتی، موفق به شناسایی یک باند فعال در زمینه تهیه و توزیع کالای قاچاق و محل نگه‌داری مواد نیروزا در یکی از محله‌های شهر گناوه شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی طی یک عملیات غافلگیرانه، پلیس آگاهی با همکاری سایر یگان‌های انتظامی این محل را مورد بازرسی قرار دادند.

رئیس پلیس استان بوشهر افزود: اعضای باند قصد انتقال مواد نیروزا را به انبارهای امن‌تر داشتند تا در زمان مناسب توزیع و به فروش برسانند که در تور عملیاتی پلیس قرار گرفتند و در همین ارتباط 6 نفر دستگیر شدند.

سردار واعظی با بیان اینکه در بازرسی صورت گرفته از انبار فوق، محموله قاچاق شامل 240 هزار عدد انواع پودر و قرص نیروزا خارجی کشف شد عنوان کرد: طبق نظر کارشناس مربوطه محموله مکشوفه 60 میلیارد ریال ارزش مالی دارد.