جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

بازارچه نوروزی ماهی و میگو در بوشهر راه‌اندازی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

بازارچه نوروزی ماهی و میگو در بوشهر راه‌اندازی شد

بازارچه نوروزی ماهی و میگو در بوشهر راه‌اندازی شد

بازارچه نوروزی ماهی و میگو در بوشهر راه‌اندازی شد

 بازارچه محصولات دریایی خلیج فارس صبح امروز در اسکله بندر صیادی بوشهر راه‌اندازی شد.

مدیر بهره برداری  بندر صیادی بوشهر در این مراسم با بیان اینکه یکی از مقاصد گردشگران از اقصی نقاط کشور بندر بوشهر است اظهار داشت: برای فراهم‌شدن رفاه گردشگران و یادگاری خاطرات خوش از بندر بوشهر امکانات لازم رفاهی و تفریحی در اسکله بندر صیادی بوشهر فراهم شده است.

عباس جوکار با اشاره به اینکه بندر صیادی بوشهر دارای زیرساخت‌های لازم بندری با امکانات رفاهی است تصریح کرد: این بندر دارای 3 پست اسکله است که شناورهای متعدد سفاری و صیادی در آن پهلو گرفته است.

وی با بیان اینکه اسکله یاد شده دارای مرکز تخلیه صید است بیان کرد: ظرفیت تخلیه در بندر صیادی بوشهر 200 تن است که این مهم سبب شده که شناورها پس از ورود به اسکله در کوتاه‌ترین زمان محصولات صید شده خود را در مرکز یاد شده تخلیه و در سردخانه‌های مجهز نگه‌داری می‌شود.

مدیر بهرهبرداری  بندر صیادی بوشهر از راه‌اندازی بازارچه محصولات دریایی در اسکله صیادی بوشهر خبرداد و افزود: دراین اسکله خط گردشگری دریایی ویژه مسافران نوروزی راه‌اندازی شده که گردشگران ضمن گشت دریایی می‌توانند محصولات دریایی تازه با قیمت مناسب خریداری کنند.

جوکار افزود: در این بازارچه بیش از 20 گونه ماهی شامل ماهی‌های شیر، سنگسر، قباد، حلوا، شوریده، شوم، سرخو، راشگو، هامور، میگو ودیگر محصولات دریایی و کسنرو ماهی عرضه می‌شود.