سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

بارش 266 میلی متر باران دردیر مشکلاتی ایجاد کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

بارش 266 میلی متر باران دردیر مشکلاتی ایجاد کرد

- فرماندار دیر گفت: براساس گزارش هواشناسی در 24 ساعت گذشته بارش 266میلی متر باران در این شهرستان به ثبت رسیده که باعث مشکلاتی برای مردم شده است.

بارش 266 میلی متر باران دردیر مشکلاتی ایجاد کرد

 

حمزه اعتماد افزود: شدت بارندگی در 24 ساعت گذشته در این شهرستان باعث ریزش کوه در مسیر دوراهک به بخش ریز شده بود که اداره راه و شهرسازی با تلاش مانع از بسته شدن این محور شد.
وی اضافه کرد: در بخش بردخون به دلیل طغیان رودخانه مند و سر ریزشدن و آبگرفتگی آب نمای پل، تردد در این محور امکان پذیر نیست.
فرماندار دیر گفت: همچنین آبگرفتگی در معابر شهر های دیر و بردستان باعث نفوذ آب به برخی منازل شهر شده است که نیروی امدادی شهرداری و هلال احمر در حال فعالیت برای تخلیه آب از منازل هستند.
اعتماد گفت: هم اکنون همه راههای ورودی و خروجی شهرستان به جز پل مند در بردخون باز است و تلفن، آب و برق شهرستان هیچ مشکلی ندارد و اگر جایی قطعی وجود دارد انشعابی است و در اسرع وقت برطرف می شود.
وی بیان کرد: ستاد بحران با حضور همه مسئولان، دهیاران، بخشداران دراین شهرستان تشکیل و تمام وقت حوادث ناشی از بارش را رصد و رسیدگی می کنند.
فرماندار دیر یادآورشد: بارش های هفته جاری باعث خوشحالی شهروندان، کشاورزان و دادمداران شده و خسارت خاصی به دنبال نداشته است.