جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

ایرانجوان1 مس کرمان1 - نمایش محتوای خبر

 

 

ایرانجوان1 مس کرمان1

ایرانجوان در خانه مساوی گرفت و یک امتیاز

ایرانجوان1 مس کرمان1

هفته دوم لیگ دسته اول /جام آزادگان

ایرانجوان بوشهر 1     مس کرمان 1

داور:پیمان فرخی مهر 

کمکها: رحیم حاجی پور    محمد هاشمی نسب

گلها: احسان اسدزادی  {پنالتی 45} ایرانجوان     سعید نامجو {17}مدافع ایرانجوان برای مس

اخطار:سعید نامجو و بابک لطیفی {ایرانجوان }    محمد رضا زینال خیری {مس کرمان}

اخراج:  -

شرح بازی:   هفته دوم لیگ دسته اول کشور در حالی آغاز شد که ایرانجوان بوشهر در خانه به مصاف تیم متمول مس کرمان رفته بود.این بازی اولین رونمایی از تیم خرمزی در بوشهر بود که با نتیجه 1بر1  خاتمه یافت.

به گزارش فوتبال بوشهر قرمزهای بوشهری در روز استقبال اندک هواداران خود ابتدا با یک گل به خودی از مهمان کرمانی عقب افتادند. این گل روی ارسال کرنر احمد زنده روح چپ پای تکنیکی مس به دست آمد.بعد از این گل ایرانجوان سراپا حمله شد و سعی کرد با استفاده از شوت های اسدزادی و فشار دو مهاجم ثابت خود قافیه را بر مس تنگ کند که اتفاقا موفق هم شد.شوت اسدزاده را شهداد نژاد مهار کرد تا یخ بازی آب شود.در ادامه ایرانجوان روی یک ارسال و خطای مدافع حریف بر روی لطیفی صاحب یک ضربه پنالتی شد که اسدزادی آن را به گل تبدیل کرد.نیمه اول با نتیجه مساوی خاتمه یافت.

 

در نیمه دوم خرمزی دست به دو تعویض زد . اصلان حسینی و صادق گشنی وارد زمین شدند تا یکی دوندگی کند و دیگری میانه میدان ایرانجوان را نظم دهد.عمده مشکل ایرانجوان در نیمه اول فاصله بین خط هافبک و حمله بود که یک گشنی آماده می تواند آن را برطرف کند!در این نیمه ایرانجوان یک موقعیت مناسب را توسط بابا محمدی از دست داد تا آه از نهاد هوادارانش بلند شود.بازی با توجه به شرایط آب و هوایی به گونه ای پیش می رفت که گرما امان هر دو تیم را بریده بود .تیم جدید ایرانجوان در مجموع امیدوار کنند ظاهر شد و توانست یک امتیاز را از رقیبی بگیرد که از نظر بازیکن و امکانات قابل قیاس با بوشهری ها نبود.

بهترین بازیکن زمین:مهدی طاهری  از ایرانجوان{با تقدیر از احمد زنده روح مس کرمان} طاهری در قلب دفاع ایرانجوان در کنار تهمورثی یک روز خوب را پشت سر گذاشت.ضمن آنکه زنده روح کاپیتان با تجربه کرمانی ها در میانه میدان برای تیمش خوب کار کرد.

اتفاق ویژه: کری و شوخی های محمود خرمزی و منصور ابراهیم زاده کنار خط جالب توجه بود! هر چند غلامرضا زاده سرپرست ایرانجوان بین نیمه درگیری لفظی کوچکی با سرمربی مس پیدا کرد !