جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

اولین مرحله تمرینات تیم ملی دو میدانی برای مسابقات پارالمپیک برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

اولین مرحله تمرینات تیم ملی دو میدانی برای مسابقات پارالمپیک برگزار شد

اولین مرحله تمرینات تیم ملی دو میدانی برای مسابقات پارالمپیک برگزار شد

اولین مرحله تمرینات تیم ملی دو میدانی برای مسابقات پارالمپیک برگزار شد

 

درآستانه برگزاری اولین مرحله از تمرینات تیم ملی دو و میدانی برای آمادگی بازی های پارالمپیک،علی اصغر هادی زاده، رئیس انجمن دوومیدانی گفت: اولین مرحله از تمرینات تیم ملی دوومیدانی به میزبانی رشت  برگزار می شود و کلیه دوومیدانی کاران راه یافته به تیم ملی در این اردو شرکت می کنند.

هادی زاده افزود: پس از این مرحله، اردوهای تیم ملی در سه منطقه برگزار می شود. تهران، تبریز و خرم آباد، سه شهری هستند که برای برگزاری تمرینات انتخاب شده اند و این مساله به خاطر تخصصی تر شدن و کم جمعیت بودن اردوها، حضور مربیان تخصصی و توجه به شرایط سکونت ملی پوشان است. مشهد، بندر گناوه و کرمان نیز شهرهایی هستند که در آنها تنها یک ورزشکار تمرینات خود را دنبال خواهند کرد.

رئیس انجمن دوومیدانی خاطر نشان کرد: در تدارک اردویی برون مرزی برای ملی پوشان هستیم که در صورت فراهم شدن شرایط بین 10 تا 15 روز برگزار خواهد شد. تاکنون چند کشور به این منظور انتخاب شده و رایزنی های لازم در حال انجام است و پس از قطعی شدن زمان و مکان آن اعلام می شود.

وی گفت: در زمان اعزام به ریو نیز یک اردوی کوتاه مدت متمرکز در تهران خواهیم داشت که به منظور هماهنگی بیشتر برگزار می شود. ذکر این نکته ضروری است که اگرچه اردوهای تیم ملی از مرحله ی اول به بعد به صورت منطقه ای برگزار می شود، اما تمرینات بر اساس یک برنامه ی واحد و مدون وزیر نظر کادر فنی طراحی شده و شرایط ملی پوشان به صورت دقیق بررسی خواهد شد.

هادی زاده پیرامون اعلام اسامی ملی پوشان جدید برای ریو افزود: همان طور که قبلا اعلام شد،در مسابقات رکوردگیری تعدادی از ملی پوشان شرایط نسبتا خوبی داشتند که با توجه به تعداد سهمیه های موجود می بایست منتظر اعلام سهمیه های جدید باشند. البته انجمن رکوردگیری از این نفرات را در تیر ماه انجام خواهد داد و در مرداد،پس از مشخص شدن وضعیت سهمیه های جدید،نفرات احتمالی به تیم افزوده می شوند.

اولین مرحله از تمرینات تیم ملی با دعوت از جلیل باقری، عبداله حیدری(اردبیل)،سیامک صالح فرج زاده، اسدالله عظیمی (آذربایجان شرقی)،جواد حردانی،علیرضا قلعه ناصری،هاشمیه متقیان (خوزستان)،محمد خالوندی،مهران نکویی،علی الفت نیا(کرمانشاه)،علی محمد یاری،یونس سیفی پور (تهران)علیرضا مختاری،جاوید احسانی شکیب (اصفهان)،محسن کاییدی،حامد امیری،سجاد محمدیان(لرستان) و سید محسن حسینی پناه (بوشهر )، از 23 خرداد ماه به میزبانی رشت برگزار می شود.

این تمرینات زیر نظر بهمن رضایی، مصطفی بهرامی و هرمز صادقی به عنوان مربیان تیم ملی و سعید کولیوند، علی جنتی،حمید مزارزهی، ابراهیمی و ماشااله طاهری، مربیان شخصی ورزشکاران برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین ناصرساجدی فر به عنوان نماینده فرهنگی در کنار ملی پوشان حضور دارد و سرپرستی این تمرینات که از 23 خرداد تا 4 تیر ماه در جریان خواهد بود بر عهده ماشااله طاهری است.ی برای مسابقات پارالمپیک برگزار شد.