جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

اورژانس هسته‌ای در بوشهر راه‌اندازی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اورژانس هسته‌ای در بوشهر راه‌اندازی می‌شود

اورژانس هسته‌ای در بوشهر راه‌اندازی می‌شود

اورژانس هسته‌ای در بوشهر راه‌اندازی می‌شود

 

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با هماهنگی‌های به‌عمل آمده اورژانس هسته‌ای بوشهر عملیات اجرایی آن اواخر نیمه نخست در بوشهر آغاز و در مدت یکسال راه‌اندازی می‌شود.
ایرج بیژنی با بیان اینکه زمین مورد نیاز برای ساخت اورژانس هسته‌ای بوشهر تخصیص یافته است اظهار داشت: این مرکز درمانی در زمینی به مساحت 7 هزار و 500 متر مربع با مشارکت سازمان انرژی اتمی و وزارت بهداشت و درمان در بوشهر ساخته می‌شود.
وی با بیان اینکه اورژانس هسته‌ای در بوشهر نیمه نخست امسال اجرایی می‌شود خاطرنشان کرد: با هماهنگی‌های به‌عمل آمده اورژانس هسته‌ای بوشهر عملیات اجرایی آن اواخر نیمه نخست در بوشهر آغاز و در مدت یکسال در جوار بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر راه‌اندازی می‌شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به اینکه این اورژانس  با 91 تخت بیمارستانی ساخته می‌شود افزود: در ساخت این اورژانس بیش از 22 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری می‌شود.
بیژنی با بیان اینکه بیمارستان 17 شهریور برازجان فعال و خدمات به بیماران ارائه می‌دهد تصریح کرد: پس از وقوع آتش سوزی در بیمارستان 17 شهریور برازجان با بازسازی آن، تمام بخش‌ها  فعال و راه‌اندازی شد.
وی با اشاره به اینکه تمام کلینیک‌های سرپایی در درمانگاه جدید 17 شهریور برازجان مستقر شده است خاطرنشان کرد: تمام کلینیک‌های سرپایی از جمله سونوگرافی، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش و خدمات آزمایشگاهی درمانگاه جدید 17 شهریور مستقرشده‌ است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه به‌زودی درمانگاه تخصصی دندان‌پزشکی در بیمارستان برازجان راه‌اندازی می‌شود افزود: تجهیزات درمانگاه تخصصی دندان‌پزشکی تامین و به‌زودی درمانگاه تخصصی دندان‌پزشکی در بیمارستان برازجان راه‌اندازی می‌شود