سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

انشعاب‌های غیرمجاز برق استان بوشهر ۳۰ میلیون کیلووات ساعت برق مصرف می‌کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

انشعاب‌های غیرمجاز برق استان بوشهر ۳۰ میلیون کیلووات ساعت برق مصرف می‌کنند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق بوشهر گفت: ۲ هزار انشعاب برق غیر مجاز در استان شناسایی شده که این انشعابات سالانه ۳۰ میلیون کیلووات ساعت برق مجانی مصرف می‌کنند.

انشعاب‌های غیرمجاز برق استان بوشهر ۳۰ میلیون کیلووات ساعت برق مصرف می‌کنند

 

 امرالله پاراد در نشست بررسی اهمیت برقرسانی به مزارع پرورش میگو و چاه‌های کشاورزی استان بوشهر با بیان اینکه توسعه زیرساخت‌های خدمات برقر سانی در اولویت برنامه‌های شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر است اظهار داشت:  ارائه خدمات به ساکنان شهرها و روستاها  مورد توجه قرار دارد که در این بین حاشیه نشینان و سکونت‌گاه‌های غیر رسمی مشکلاتی برای ارائه خدمات ایجاد کرده است.
وی با تاکید بر تعیین تکلیف سکونت‌گاه‌های غیر رسمی برای ارائه خدمات زیر بنایی افزود: تعیین تکلیف این مناطق نیاز به تعیین بودجه و اعتبار نیست بلکه باید تصمیم‌گیری شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر با بیان اینکه 2 هزار انشعاب غیر مجاز برق در شهرهای استان بوشهر شناسایی شده تصریح کرد: این تعداد انشعاب غیر مجاز در حاشیه شهرها و سکونت‌گاه‌های غیر رسمی بوشهر و برازجان شناسایی شده  است.
پاراد با بیان اینکه این انشعابات سالانه 30 میلیون کیلووات ساعت برق مصرف می‌کنند تاکید کرد: این میزان برق که هزینه‌ای برای آنان ندارد سلانه به ارزش 10 میلیارد  تومان برای شرکت توزیع نیروی برق هزینه دارد.
وی افزود: این شرکت طرح‌ها و برنامه‌های مهمی برای توسعه زیرساخت‌ها دارد که در این راستا اقدامات مهمی امسال در دست اجرا است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر بیان کرد: این شرکت  آمادگی برای اجرای طرح  برقرسانی به مزارع پرورش میگو و چاه‌های کشاورزی دارد.