سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۴۰۰

انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر استان بوشهر برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر استان بوشهر برگزار شد

انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر استان بوشهر برگزار شد

انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر استان بوشهر برگزار شد

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: هم‌زمان با سراسر کشور چهارمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر استان بوشهر در ۸ شهرستان این استان برگزار شد.

 حسین دوریشی  با اشاره به اینکه انتخابات مجامع شهرستان‌های جمعیت هلال احمر استان بوشهر هم‌زمان با گرامیداشت هفته هلال احمر برگزار شد اظهار داشت: با برگزاری این انتخابات در شهرستان‌ها شورای اجرائی، در استان هیئت مدیره و مجمع عمومی استان و در کشور مجمع عمومی کشور و شورای عالی جمعیت هلال احمر تشکیل می‌شود.

وی با بیان اینکه این انتخابات در 8 شهرستان استان بوشهر که دارای شعبه جمعیت هلال‌احمر هستند برگزار می‌شود گفت: حدود 5 هزار و 800 نفر واجد شرائط حضور در این انتخابات و رای دادن هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر انتخابات هلال احمر را تبلور حضور داوطلبان دانست و گفت: اعضای هلال احمر با شرکت در انتخابات مجامع هلال احمر نقش آفرینی می‌کنند و در این بین وظیفه هیئت‌های اجرایی و نظارت در قبال برگزاری انتخابات سنگین بوده و همه ما سعی می‌کنیم انتخابات را سالم و شفاف برگزار کنیم.

درویشی افزود: این انتخابات در 8 شهرستانی که جمعیت هلال احمر در آن دایر و دارای حد نصاب لازم و فعالانه داوطلبان برای انتخابات است برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: همه اعضای داوطلبان،‌ جوانان و امدادگران جمعیت هلال احمر استان بوشهر فعال واجد شرایط عضویت در مجامع شهرستان حق رأی و انتخاب اعضای شورای اجرایی شهرستان مربوطه را دارند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر با اشاره به برگزاری برنامه‌های هفته هلال احمر بیان کرد: هفته هلال‌احمر فرصت مغتنمی برای آگاهی‌بخشی هر چه بیشتر به آحاد جامعه و آشنایی آن‌ها با اهداف، برنامه‌ها و فعالیت‌های بشردوستانه این جمعیت است.