جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

انتخابات با آرامش و امنیت کامل و مشارکت پرشور مردم این استان در حال انجام است - نمایش محتوای خبر

 

 

انتخابات با آرامش و امنیت کامل و مشارکت پرشور مردم این استان در حال انجام است

انتخابات با آرامش و امنیت کامل و مشارکت پرشور مردم این استان در حال انجام است

انتخابات با آرامش و امنیت کامل و مشارکت پرشور مردم این استان در حال انجام است

فتح‌الله حقیقی اظهار داشت: نتیجه تهمیدات اندیشیده شده ستاد انتخابات استان بوشهر باعث شده تا روند برگزاری انتخابات در این استان بدون هیچ گونه مشکلی ادامه یابد.

وی یادآور شد: شمار تعرفه‌های استفاده شده بعد از گذشت هفت ساعت از آغاز زمان رای گیری در شعب استان بوشهر نشان می‌دهد میزان استقبال در مقایسه با وضعیت مشابه بیش از دوره‌های قبل بوده است.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر اظهار داشت: بر اساس تجربه و بررسی سنوات قبلی بطور معمول حضور بوشهری‌ها پای صندوق‌های اخذ رای بعد از سال 17 بیشتر می‌شود.

وی گفت: با این وجود از مردم انتظار داریم زمان را مدیریت کرده و حضور خود در شعب اخذ رای را به ساعت‌های پایانی رای گیری موکول نکنند.

حقیقی افزود: فارغ از اینکه چه کسی مورد انتخاب مردم قرار می‌گیرد مشارکت مردم در انتخابات که زمینه ساز امنیت جامعه و مشروعیت نظام می‌شود برای ما مهم است.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر یادآورشد: مردم شایسته ایران همیشه شایستگی خود را در موضوع منافع، اقتدار و امنیت ملی اثبات کردند امروز نیز با حضور پرشور خود در انتخابات به این مهم اهتمام جدی خواهند داشت.

وی تصریح کرد: پیام اصلی این انتخابات حماسه حضور وحدت، همدلی و همزبانی است.

حقیقی افزود: با شناختی که از مردم ولایتمدار استان بوشهر داریم یقین داریم که در بحث حضور پرشور مثل همیشه رکورد شکنی می‌کنند و نسبت به گذشته حضور پرشورتری خواهند داشت.