سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

امکانات استان در حوزه پدافند غیرعامل تقویت شود - نمایش محتوای خبر

 

 

امکانات استان در حوزه پدافند غیرعامل تقویت شود

امکانات استان در حوزه پدافند غیرعامل تقویت شود

امکانات استان در حوزه پدافند غیرعامل تقویت شود

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: با توجه به وجود تاسیسات مهم کشوری در استان بوشهر باید امکانات این استان در حوزه پدافند غیرعامل و برای جلوگیری از حوادث تقویت شود.
فتح الله حقیقی در جلسه قرارگاه پرتوی پدافند غیرعامل استان بوشهر با تاکید بر توسعه طرح‌های پیشگیری در حوزه هسته‌ای اظهار داشت: باید با هماهنگی لازم امکانات، بضاعت و وضعیت استان در بحث پیشگیری از حوادث و پدافند غیرعامل بررسی و یک شناسنامه کلی تدوین شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به نقش مهم رسانه‌ها در اطلاع رسانی افزود: صدا و سیما نقش مهمی در فرهنگ سازی دارد و باید در حوزه پدافند غیر عامل نیز همکاری لازم با مجموعه داشته باشد.
وی تصریح کرد: در حل حاضر تمامی طرح های مکمل و طرح های خاص پدافند غیر عامل همراه با ایجاد مهارت و تمرین آمادگی لازم در استان بوشهر انجام شده است.
حقیقی بر افزایش امکانات پدافند غیر عامل در استان بوشهر تاکید کرد و افزود: با توجه به وجود تاسیسات مهم کشوری در استان بوشهر باید امکانات این استان در حوزه پدافند غیرعامل و برای جلوگیری از حوادث تقویت شود.
وی با بیان اینکه استان بوشهر دارای ویژگی‌ها و خصوصیات مهم و استراتژیک  است تصریح کرد: استان بوشهر از تاسیسات مهمی از جمله صنایع عظیم نفت، گاز، پتروشیمی برخوردار است که به عنوان پایتخت انرژی از آن یاد می‌شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر بیان کرد: هم افزایی بین دستگاه های عضو پدافند غیرعامل باید بصورت جدی و عملیاتی شود.
وی خواستار هماهنگی لازم بین ادارات در اجرای موثر برنامه های مرتبط با پدافند غیرعامل شد.