جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

آموزش و پرورش استان بوشهر نباید معطل اعتبار باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

آموزش و پرورش استان بوشهر نباید معطل اعتبار باشد

آموزش و پرورش استان بوشهر نباید معطل اعتبار باشد

آموزش و پرورش استان بوشهر نباید معطل اعتبار باشد

محمدباقر سعادت در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر با تبریک هفته وحدت و تبریک سالروز میلاد سراسرنور پیامبر گرامی اسلام(ص) به نقش مهم آموزش و پرورش در توسعه همه جانبه پرداخت و اظهار داشت: پیشرفت هر کشور با توسعه آموزش و پرورش گره خورده است چون مهم‌ترین ارکان یک جامعه آموزش و پرورش است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر احساس مسئولیت همه مدیران در حل مشکلات آموزش و پرورش تصریح کرد: متولی آموزش در جامعه تنها آموزش و پرورش نیست و باید همه مسئولان دستگاه‌های اجرایی در این عرصه احساس تکلیف کنند و در آن سهیم باشند.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر به عملیاتی گفتار و وعده‌های مسئولان تاکید کرد و گفت: مسئولان نباید تنها در گفتار و گفتمان از برنامه‌های آموزش و پرورش حمایت کنند بلکه باید این گفتمان در عمل محقق شود.

سعادت با قدردانی از توجه استاندار بوشهر به حل مشکلات فرهنگی به ویژه حوزه آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: انتظار این است که همه مسئولان دستگاه‌های اجرایی دست بدست هم بدهند تا مشکلات آموزش و پرورش استان بوشهر کاهش یابد.

وی با بیان اینکه مدارس و آموزشگاه‌ها نباید به سبب پرداخت نشدن هزینه برق مصرفی، برق آن قطع شود افزود: در این راستا باید همه مسئولان و مردم بدست به دست هم دهند تا مشکلات آموزش و پرورش و مدارس برطرف شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر با تاکید بر توجه ویژه وزارت آموزش و پرورش به حل مشکلات استان بوشهر تصریح کرد: استان بوشهر دارای استعدادهای باالقوه‌ای است که باید وزارت آموزش و پرورش برای شکوفا شدن این استعدادها کمک کند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دانش‌آموزان این استان در عرصه‌های مختلف هر سال صاحب مقام  برتر در کشور می‌شوند تاکید کرد: بخش اعظمی از درآمدهای استان بوشهر به خزانه ملی واریز می‌شود که لازم است نگاه‌ها از ملی به استانی برگردد تا بخشی از خواسته‌های مردم از این طریق محقق شود.

سعادت با تاکید بر نقش مهم استان بوشهر در تامین بخش عمده‌ای از درآمد و اعتبارات کشور گفت: با توجه به درآمدهای این استان و نقش آن در تامین اعتبارات کشور، آموزش و پرورش استان بوشهر نباید برای اجرای طرح‌های خود معطل اعتبار باشد.

وی تاکید کرد: با توجه به نقش  استان بوشهر در تامین درآمدهای کشور، آموزش و پرورش استان بوشهر نباید برای اجرای طرح تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان و هزینه‌های برق مصرفی در مضیقه باشد.