جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

آموزش‌های مهارتی صنعت گردشگری و توریستی در بوشهر برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

آموزش‌های مهارتی صنعت گردشگری و توریستی در بوشهر برگزار می‌شود

آموزش‌های مهارتی صنعت گردشگری و توریستی در بوشهر برگزار می‌شود

آموزش‌های مهارتی صنعت گردشگری و توریستی در بوشهر برگزار می‌شود

 

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: برای بهره جستن مطلوب از ظرفیت صنعت گردشگری و توریستی استان بوشهر آموزش‌های مهارتی در این زمینه با مشارکت اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای برگزار می‌شود.
محمدابراهیم فروزانی  در نشست با مسئولان آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر با اشاره به ظرفیت‌های این استا در زمینه گردشگری اظهار داشت: محور توسعه استان بوشهر بر اساس قابلیت‌های آن در زمینه صنعت گردشگری است.
وی افزود: صنعت گردشگری استان بوشهر براساس طرح‌های اقتصاد مقاومتی طراحی و اجرای می‌شود که امسال تحول مهمی در این بخش ایجاد می‌شود.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بوشهر با اشاره به نقش مهم افزایش مهارت گفت: با تکیه بر آموزش‌های مهارتی و توانمند سازی افراد در حوزه ها و بخش‌های مختلف می‌توان صنعت توریسم و گردشگری در سطح استان را گسترش داد.
فروزانی ضمن مثبت ارزیابی کردن فعالیت‌های اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر و گستردگی روزافزون این آموزش‌ها میان جوانان و افراد جویای کار خواستار تعامل و همکاری بیشتر میان دو اداره کل شد.
وی آموزش‌های مهارتی را راه حلی مناسب در راستای تربیت افراد هنرمند و جلوگیری از نابودی مشاغل و هنرهای دستی استان دانست و ابراز امیدواری کرد: با تعامل و همکاری میان دو دستگاه اجرایی شاهد رشد و شکوفایی صنایع دستی استان و جذب بیش از پیش گردشگران به میراث فرهنگی و صنایع دستی استان باشیم.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بوشهر با تاکید بر آموزش‌های مهارتی توسعه صنعت گردشگری و توریستی  گفت: برای بهره جستن مطلوب از ظرفیت صنعت گردشگری و توریستی استان بوشهر آموزش‌های مهارتی در این زمینه برگزار می‌شود.
فروزانی تاکید کرد: بر اساس طرح‌های اقتصاد مقاومتی آموزش‌های مهارتی در توسعه صنعت گردشگری و توریستی استان بوشهر ارائه می‌شود.