جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

امنیت و عظمت ایران اسلامی مدیون ایثار و فداکاری شهدای والامقام است - نمایش محتوای خبر

 

 

امنیت و عظمت ایران اسلامی مدیون ایثار و فداکاری شهدای والامقام است

امنیت و عظمت ایران اسلامی مدیون ایثار و فداکاری شهدای والامقام است

امنیت و عظمت ایران اسلامی مدیون ایثار و فداکاری شهدای والامقام است

سعید زرین‌فر صبح امروز در آیین استقبال از 10 شهید والامقام هشت سال دفاع مقدس با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام اظهار داشت: شهدای والامقام در سال‌های دفاع مقدس با حضور در جبهه‌های حق علیه باطل، برای حفظ، نگه‌داری و دفاع از کیان ایران اسلامی، دین، ارزش‌های انقلاب اسلامی و ملت قیام کردند و تا نثارجانشان پیش رفتند.

وی امنیت و عظمت ایران اسلامی را مدیون ایثار و فداکاری شهدای والامقام  دانست و تصریح کرد: شهدای والامقام برای حفظ کیان میهن و ارزش‌های انقلاب اسلامی حماسه آفریدند و امنیت و عظمت ایران اسلامی مدیون ایثار و فداکاری شهدای والامقام است.

معاون استاندار بوشهر با بیان اینکه شهدای گمنام و جاویدالاثر ماموریت مهمی  از جانب خداوند در جامعه دارند تصریح کرد: این شهداء ماموریت مهمی از جانب خداوند دارند که در جامعه حضور یابند تا روح ایثار و فداکاری در جامعه بدمند.

زرین‌فر پیشرفت جامعه را تحقق اهداف شهدای والامقام دانست و خاطر نشان کرد: شهدای جاویدالاثر به همه مردم به ویژه مسئولان یادآوری می‌کنند که  پیشرفت کشور و حل مشکلات جامعه و عظمت و اقتدار ایران جزء راه ایثار و فداکاری راه دیگری وجود ندارد و باید به روح و رویه شهداء تأسی پیدا کنیم.

وی با تاکید بر استفاده جوانان و نوجوانان از فرصت، حضور شهدای هشت سال دفاع مقدس از حماسه رزمندگان گفت: حضور شهداء در جامعه فرصتی مهم برای جوانان که به سبب فاصله سنی نتوانسته‌اند در جنگ 8 ساله شرکت داشته باشند زمینه آشنایی آنان با حماسه و ایثار رزمندگان و شهدا را فراهم می‌کند.

معاون استاندار بوشهر با تاکید بر استفاده جوانان از فضای معنوی حضور شهداء برای رشد و تعالی افزود: تشییع پیکر پاک و مطهر شهداء در جامعه زمینه مناسبی برای جوانان فراهم می‌کند تا از فضای معنوی و حیات طیبه‌ای که شهداء فراهم می‌کند برای رشد و تعالی استفاده کنند.