جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

امضای تفاهم نامه برای ترویج کتاب خوانی در فرودگاه بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

امضای تفاهم نامه برای ترویج کتاب خوانی در فرودگاه بوشهر

امضای تفاهم نامه برای ترویج کتاب خوانی در فرودگاه بوشهر

امضای تفاهم نامه برای ترویج کتاب خوانی در فرودگاه بوشهر

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهردر آیین امضای این تفاهم نامه ها گفت: ' فرهنگ و کتابخوانی تنها عنصری است که می تواند بخوبی در رشد و پرورش شخصیت هر انسان تاثیرگذار باشد.
حمیده ماحوزی افزود: فعالان فرهنگی به عنوان ستون های مهم فرهنگ در پیشبرد اهداف کلان فرهنگی نقش ویژه ای دارند و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش می کند تا زمینه را برای فعالیت در این حوزه فراهم کند.
وی با اشاره به انتخاب شهر بوشهر به عنوان پایتخت کتاب ایران اظهار داشت: طرح و ایده های نو و خلاقانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر برای ترویج کتاب خوانی مورد توجه دبیرخانه پایتخت جهانی کتاب قرار گرفته است.
وی همچنین با تقدیر از اداره کل فرودگاه بوشهر بخاطر همکاری در اعزام هنرمندان این استان به جشنواره ها و نمایشگاه ها اظهار داشت: امیدواریم روند تعاملی و سازنده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر برای ترویج فرهنگ کتاب خوانی در اجرای برنامه های پایتخت کتاب ایران همچنان تداوم داشته باشد.
مدیر کل فرودگاههای استان بوشهر گفت: این اداره کل آمادگی هر گونه همکاری با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان دارد و مفتخر است که در حوزه فرهنگی و بویژه بحث کتاب و کتاب خوانی فعالیت می کند.
کمال دهقان منشادی افزود: انتظار می رود با همدلی و همکاری همه دستگاه ها و استفاده از ظرفیت های موجود در استان بتوانیم عنوان پایتخت جهانی کتاب را نیز کسب کنیم.
در این آیین تفاهم نامه 'پرواز با کتاب' و 'ایستگاه کتاب'از برنامه های پایتخت کتاب ایران به امضا مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرودگاههای استان بوشهر رسید.
در حاشیه این آیین مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از مدیر و شماری از کارکنان فرودگاه بوشهر با اهدا لوح سپاس و کتاب، تقدیر به عمل آورد.