جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

آمریکا کانون شرارت و سردمدار نابودی حقوق بشر است - نمایش محتوای خبر

 

 

آمریکا کانون شرارت و سردمدار نابودی حقوق بشر است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: آمریکا کانون شرارت، منبع فساد، نماد خیانت، جنایت و سردمدار نابودی حقوق بشر است.

آمریکا کانون شرارت و سردمدار نابودی حقوق بشر است

 

 آیت الله صفایی بوشهری در خطبه های نماز جمعه این هفته بوشهر با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در بازدید از نمایشگاه وزارت دفاع افزود: براساس مبانی اعتقادی و فقه اسلامی ایران سلاحهای شیمیایی و هسته ای تولید نمی کند درحالی که برخی کشورها از جمله آمریکا در ساخت، توسعه و استفاده از آنها برنامه ریزی می کنند.
وی با بیان اینکه حقوق بشر در اسلام مورد توجه است ادامه داد: در شرایطی که آمریکا در تجاوز به کشورها، تولید سلاح، گسترش زرادخانه های هسته ای در اسرائیل و تهدیدهای نظامی پیشتاز است نباید در باره دفاع از حقوق بشر اظهار نظر و ایران اسلامی را تحریم کند.
صفایی بوشهری با اشاره به پیشرفت های ایران در بخش دفاعی گفت: در این ارتباط برای مقابله با استکبار جهانی، مردم ایران و نیروهای مسلح با رهبری های رهبر معظم انقلاب با افزایش توان دفاعی خود کوچکترین حرکت تجاوز کارانه دشمن را پاسخ می دهند.
امام جمعه بوشهر با گرامیداشت 12 شهریور سالروز شهادت رئیسعلی دلواری گفت: در تاریخ بشریت انگلیس بعنوان کشوری استعمارگر مشهور است.
وی افزود: در مقابل چهار بار حمله استعمار پیر به استان بوشهر بزرگانی از جمله رئیسعلی دلواری و مجتهدان این استان با حماسه آفرینی خود کاری کردند که انگلیس دیگر جرات حمله به این استان را نداشته باشد.
صفایی بوشهری اظهارکرد: اگر رئیسعلی دلواری و مجتهدان استان بوشهر نبودند جنوب کشور به سرنوشت کشور بحرین مبتلا می شد درحالی که با حماسه آفرینی دلیران تنگستان ذره ای از خاک ایران به دست دشمن نیفتاد.
امام جمعه بوشهر با اشاره به اول ذیحجه سالروز ازدواج امام علی (ع) با حضرت فاطمه (س) بر ضرورت از سرگیری ازدواج آسان، باعقلانیت و آگاهی تاکید کرد.
وی از تلاشهای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر در زمینه بازسازی مرقد ائمه معصومین (ع) تشکر و قدردانی کرد.