سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

آمریکای جنایتکار‌ از هیچ دسیسه و جنایتی علیه ایران فروگذاری نکرده است - نمایش محتوای خبر

 

 

آمریکای جنایتکار‌ از هیچ دسیسه و جنایتی علیه ایران فروگذاری نکرده است

امام جمعه بوشهر گفت: آمریکای جنایتکار از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون از هیچ دسیسه و جنایتی علیه جمهوری اسلامی فروگذاری نکرده است.

آمریکای جنایتکار‌ از هیچ دسیسه و جنایتی علیه ایران فروگذاری نکرده است

 

آیت‌‌الله صفایی بوشهری در مراسم جشن میلاد نبی مکرم اسلام(ص) با تبریک میلاد رسول گرامی اسلام (ص) و امام جعفرصادق(ع) با اشاره به ویژگی‌های حضرت محمد مصطفی(ص) اظهار داشت: وجود مبارک حضرت خاتم الانبیاء(ص)منت و نعمتی برای بشریت است و خداوند بزرگ در قرآن کریم این امر را تصریح  کرده است.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در مورد ذکر شریف صلوات برپیامبر(ص) و خاندان اطهرش و تاکید بر آن در کتاب خدا و آیات و روایات گفت:ذکر شریف صلوات برمحمد و آل محمد(ص) بسیار با اهمیت بوده  و سبب ثبت ثواب و پاک شدن گناهان می‌شود.
صفایی بوشهری با بیان اینکه نفس انسان که در درون انسان قرار دارد دشمن‌ترین دشمن‌هاست  تصریح کرد:  نفس انسان بسیاری از مواقع جلوی امور خیر را گرفته و انسان را به کار بد و ناروا سوق می‌دهد و این نفس اماره است که سبب زمین خوردن انسان‌ها می‌شود.
امام جمعه بوشهر، دین شناسی و تزکیه نفس را برای انسان و مسلمانان امری مهم و ضروری دانست  و خاطر نشان کرد: دین شناسی و تزکیه نفس دانش آموزی و حکمت از مهم‌ترین اهداف رسالت پیامبر (ص) است که در قرآن کریم نیز به آن تصریح شده است.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه بزرگترین مقام انسانها بندگی خداوند است افزود:  انسان‌هایی که سیره رسول الله(ص) را دنبال می‌کنند متواضع و دارای اخلاق حسنه و نیکو  هستند.
صفایی بوشهری با بررسی سیره رسول مکرم اسلام(ص)، اخلاق نیکو و تواضع را از صفات برجسته پیامبر اسلام (ص) دانست و گفت: آن حضرت برای تکمیل مکارم اخلاق برگزیده شد و همه  مسلمانان باید قدردان نعمت پیروی از نبی مکرم اسلام(ص) باشند.
امام جمعه بوشهر با اشاره به فرمایشات فرمانده معظم کل قوا مبنی بر لزوم هوشیاری در برابر استکبار جهانی تصریح کرد:آمریکا مظهر شیطنت و کانون شرارت جهان است و خیانت،تجاوز و بدعهدی جوهره استکبار جهانی و جزء لاینفک آن است.
صفایی بوشهری چپاول و تسلط بر مراکز قدرت کشورها را از برنامه‌های آمریکا دانست و گفت: نقشه برای چپاول ثروت‌ها و تسلط برمراکزقدرت سیاست همیشگی استکبار جهانی است و جمهوری خواهان و دموکرات‌ها در این امر هیچ تفاوتی با هم ندارند.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه آمریکای جنایتکار از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون از هیچ دسیسه و جنایتی علیه جمهوری اسلامی فروگذاری نکرده تاکید کرد: الحمدالله همه نقشه‌های آمریکا علیه ایران اسلامی شکست خورده و بعداز این نیز اگر دست به هر عملی بزند در پرتو هدایت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی و حضور مقتدرانه مردم انقلابی و سپاه و بسیج آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.
امام جمعه بوشهر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را نیروهایی ولایی و مقتدر خواند و گفت: اقتدار و قدرت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نشات گرفته از ایمان، تقوی و تبعیت از رهنمودها و فرامین مقام عظمای ولایت است.
صفایی‌بوشهری با اشاره به موقعیت ویژه منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: منطقه دوم نیروی دریایی سپاه افتخار ایران، نیروهای مسلح و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و در اینجا و همراه با پاسداران منطقه دوم نیروی دریایی سپاه اعلام می‌کنیم تا جان در بدن داریم از اسلام ،ایران و رهبر معظم انقلاب اسلامی دفاع می‌کنیم‌.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر  با اشاره به اینکه این استان مهد ولایت‌مداری است افزود: استان بوشهر به عنوان استانی ولایت مدار در سراسر کشور شناخته می‌شود و این ولایت مداری و ولایت محوری چون گوهری تابناک بر تارک استان بوشهرمی‌درخشد.