جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

امدادرسانی به دریانوردان حادثه دیده در بندر عامری بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

امدادرسانی به دریانوردان حادثه دیده در بندر عامری بوشهر

امدادرسانی به دریانوردان حادثه دیده در بندر عامری بوشهر

امدادرسانی به دریانوردان حادثه دیده در بندر عامری بوشهر

محمد شکیبی نسب صبح امروز در نشست با خبرنگاران در بوشهربا اشاره به فعالیت 5 شناور ناجی در امدادرسانی به حادثه دیدگان در خلیج فارس اظهار داشت: امدادگران اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با تجهیزات مدرن و پیشرفته به همراه نیروی انسانی تخصصی در آب‌های خلیج فارس به سانحه دیدگان خدمات‌رسانی می‌کنند.

وی به خدمات مرکز جستجو و نجات دریایی استان بوشهر پرداخت و با اشاره به اینکه  تلفن اطلاع‌رسانی 1550 در مرکز اصلی جستجو و نجات دریایی  تعیین شده است تصریح کرد: با این شماره تلفن در هر ساعتی از شبانه‌روز دریانوردان در خلیج فارس می‌توانند خدمات لازم را از مرکز جستجو و نجات دریایی استان بوشهر دریافت کنند.

معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به اینکه در 5 بندر استان بوشهر مرکز تجسس و نجات ایجاد شده گفت: پایگاه‌های تجسس و نجات دریایی در بنادر بوشهر،خارگ، دیر، عسلویه و محمدعامری ایجاد شده و راه‌اندازی پایگاه تجسس و نجات بندر دیلم در دستور کار قرار دارد.

شکیبی نسب از ارائه خدمات به دریانوردان بندر عامری بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد: در پی  اعلام شناورموتور لنج  به مرکز هماهنگی جستجو و نجات دریایی بوشهر  مبنی بربیماری یکی از ملوانان بلافاصله هماهنگی لازم انجام و شناور ناجی 2 از پایگاه جستجو و نجات بندر عامری به موقعیت اعزام شد.

وی با اشاره به ارائه خدمات به فرد سانحه دیده گفت: با رسیدن شناور ناجی 2 به موقعیت  و انجام اقدامات اولیه، فرد بیمار تحویل گرفته شد و در اسکله بندر عامری تحویل عوامل اورژانس مستقر برروی اسکله شد.