سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

امام جمعه بوشهر: دولت مدیون آرای مردم است - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه بوشهر: دولت مدیون آرای مردم است

امام جمعه بوشهر: دولت مدیون آرای مردم است

امام جمعه بوشهر: دولت مدیون آرای مردم است

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان بوشهر افزود: رئیس جمهوری و مسئولان باید همواره مردم را تکریم و در مقابل آنها تواضع داشته باشند.
وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری، اظهار کرد: تغییر در وضعیت معیشتی مردم از تاکیدهای رهبر معظم انقلاب بود که دولت باید در این راستا تلاش، برنامه ریزی و گامهای موثری بردارد.
صفایی بوشهری اضافه کرد: تعامل با دنیا از دیگر تاکیدهای رهبر معظم انقلاب بود که دولت و نظام باید براساس مبانی اسلامی با جهان تعامل مثبت داشته باشد.
وی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب در ایستادگی در مقابل دولتهای آمریکا و انگلیس، ادامه داد: دولتمردان باید در برقراری ارتباط با این دولت ها براساس تاکید و منویات رهبر معظم انقلاب اقدام کنند.
صفایی بوشهری با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب نسبت به اجرای دقیق برنامه ششم توسعه بیان کرد: دولت برای اجرای هدفهای خود و رسیدن به هدفهای برنامه ششم توسعه باید برنامه ریزی و اولویت بندی داشته باشد.
امام جمعه بوشهر گفت: اتحاد همواره باید در بین همه اقوام شیعه و سنی وجود داشته باشد.
صفایی بوشهری افزود: دولت باید انتقاد پذیر باشد و نقادان نیز باید منصفانه و کارشناسی شده نقد کنند.
وی اظهار کرد: قدردانی از نیروهای انقلابی که همواره جانشان را برای انقلاب می دهند و اجازه کوچکترین تعرض دشمن به مرزهای کشور را نمی دهند همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است که باید در این راستا مسئولان اقدامهای لازم را انجام دهند.
وی با اشاره به 21مرداد سالروز حمایت از صنایع کوچک گفت: صنایع کوچک در استان نیازمند حمایت لازم از سوی دستگاه اجرایی هستند.
صفایی بوشهری برضرورت پرداخت تسهیلات بانکی مناسب به صنایع کوچکی که دچار مشکل هستند تاکید کرد.