جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

امام جمعه بوشهر: بسیج رسانه خط مقدم جبهه مقاومت رسانه ای است - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه بوشهر: بسیج رسانه خط مقدم جبهه مقاومت رسانه ای است

امام جمعه بوشهر: بسیج رسانه خط مقدم جبهه مقاومت رسانه ای است

امام جمعه بوشهر: بسیج رسانه خط مقدم جبهه مقاومت رسانه ای است

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در نشست با بسیج رسانه استان بوشهر افزود: امروز در مقابل جبهه استکباری رسانه و امپریالیسم رسانه ای، ایجاد خط مقاومت رسانه ای برای هدایت جامعه ضروری است.
وی اضافه کرد: در این شرایط حساس که جبهه استکبار با تمام ابزار و امکانات خود در تلاش برای مدیریت افکار عمومی جهان است رسانه های انقلابی برای تنویر افکار عمومی رسالتی مهم برعهده دارد.
صفایی بوشهری اظهار کرد: با توجه به اهمیت فضای رسانه در دنیا ایران اسلامی باید پرچمدار آزادی رسانه از زیر سلطه جهان استکبار باشد و جامعه را به سمت بیداری و مقاومت هدایت کند.
امام جمعه بوشهر گفت: امروز دشمن در کنار تولید سلاح های سخت، سرمایه گذاری چشمگیری در بخش تولید سلاح های نرم بویژه در فضای رسانه دارد به همین دلیل بسیج رسانه در جبهه نرم رسانه ای باید در خط مقدم باشد.
وی تاکید کرد: برای نجات جامعه جهانی از هجمه های تبلیغاتی جبهه اسکتبار باید جبهه مقاومت رسانه ای با هدف افشای ماهیت دشمن ایجاد و آنقدر قوی باشد که در مقابل جبهه استکباری بتواند مقاومت کند.
امام جمعه بوشهر گفت: هدف جهان استکبار مدیریت افکار عمومی جهانی به نفع خود برای تسلیم کشورها در برابر خواسته ها، ترویج افکار انحرافی و تسلط بر منابع قدرت و چپاول ثروتهای جامعه بشری است.
وی برضرورت حمایت از جامعه رسانه ای استان بوشهر با توجه به قدمت رسانه در استان و پرداخت تسهیلات لازم برای احیای رسانه ها تاکید کرد.