سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

امام جمعه بوشهر: انتخابات با مشارکت حداکثری و شور ونشاط برگزار شود - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه بوشهر: انتخابات با مشارکت حداکثری و شور ونشاط برگزار شود

امام جمعه بوشهر: انتخابات با مشارکت حداکثری و شور ونشاط برگزار شود

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر بوشهر با تبریک میلاد منجی عالم بشریت، حضرت مهدی (عج) افزود: هفته آینده هفته ای بسیار مهم برای کشور است که همه آحاد جامعه باید با آگاهی نسبت به انتخاب خود در انتخابات 29 اردیبهشت حضور یابند.
وی اضافه کرد: انتخابات ریاست جمهوری حساسیت ویژه ای دارد که مردم باید با در نظر گرفتن معیارهای امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری تصمیم درست را در انتخاب خود بگیرند.صفایی بوشهری ادامه داد: رئیس جمهوری موفق است که اهل ایمان، تقوا و اخلاق و ولایت مدار باشد.
وی افزود: رئیس جمهوری اصلح باید تابع ولی فقیه، اسکتبار ستیز باشد و در مقابل جهان استکبار از خود ضعف نشان ندهد.
صفایی بوشهری اظهار کرد: ساده زیستی و مردمی بودن ازدیگر خصوصیات رئیس جمهوری اصلح است تا از درد مردم کشور نیز مطلع باشد.
وی اضافه کرد: نامزد شجاع، مدیر، مدبر وحدت آفرین که فرهنگ اسلامی را در جامعه نهادینه کند، فرد موفقی در مسئولیت ریاست جمهوری است.
امام جمعه بوشهر بیان کرد : فرد اصلح برای ریاست جمهوری باید خودش را وقف اسلام و انقلاب کرده باشد و از هر گونه سوء استفاده از مسئولیت خود برای خانواده و اطرافیان خود پرهیز کند.وی ادامه داد: مردم هوشیارانه انتخاب و دقت کنند فردی را برگزینند که مشکلات جامعه را شناخته و در صدد حل آنها باشد.
صفایی بوشهری با تاکید بر مهم بودن هفته آینده برای مردم و کشور افزود: انتخابات ریاست جمهوری و شوراها باید بر اساس قانون برگزار شود و هیچ برنامه تحریک و یا تخریب کننده ای از سوی نامزدها و یا حامیان آنها رخ ندهد.وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: امام زمان (عج) عصاره همه انبیا هستند که پیامشان اخلاق، ایمان، استقامت و ولایت مداری است.