سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

المپیاد ورزشی کارکنان دولت در ۶ رشته ورزشی برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

المپیاد ورزشی کارکنان دولت در ۶ رشته ورزشی برگزار می‌شود

المپیاد ورزشی کارکنان دولت در ۶ رشته ورزشی برگزار می‌شود

المپیاد ورزشی کارکنان دولت در ۶ رشته ورزشی برگزار می‌شود

موسی کشتکار در نشست بررسی اجرای طرح المپیاد ورزشی کارکنان دولت در استان بوشهر با اشاره به وجود استعدادهای درخشان ورزشی در استان بوشهر اظهار داشت: ورزشکاران این استان در رشته‌های مختلف ورزشی دارای ظرفیت‌های گوناگون هستند به‌گونه‌ای که در رقابت‌های ملی و جهانی صاحب رتبه هستند.

وی با اشاره به اینکه ورزشکاران استان بوشهر در بعد قهرمانی از رتبه بالایی برخوردار هستند  افزود:  ورزشکاران استان بوشهر در تیم‌های ملی مختلف ورزشی حضور دارند که نشان از  استعداد بالا و توانمندی آنان است.

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر با بیان اینکه هم‌اکنون بیش از 800 باشگاه خصوصی ورزشی در استان بوشهر فعالیت می‌کنند، تصریح کرد: حمایت و پرداخت تسهیلات اعتباری و بانکی برای حل مشکلات باشگاه‌ها در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.

کشتکار از برگزاری المپیاد ورزشی کارکنان دولت در 6 رشته ورزشی در بوشهر خبرداد و خاطر نشان کرد:المپیاد ورزشی کارکنان دولت استان بوشهر در 6 رشته ورزشی والیبال، فوتسال ، طناب کشی ، تنیس روی میز ،آمادگی جسمانی و دارت در رده بانوان و آقایان  برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: این مسابقات از اول شهریورماه بین دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر زیر نظر اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر برگزار می‌شود.

 کشتکار با بیان اینکه تیم‌های برتر هر رشته به مسابقات کشوری کارکنان دولت اعزام می‌شوند گفت:  تمام قضاوت  و برگزاری این رقابت‌ها با همکاری هیئت ورزش همگانی استان بوشهر برگزار می‌شود.