جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

المپیاد ورزشی دانشگاه پیام نور کشور در بوشهر برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

المپیاد ورزشی دانشگاه پیام نور کشور در بوشهر برگزار می‌شود

المپیاد ورزشی دانشگاه پیام نور کشور در بوشهر برگزار می‌شود

المپیاد ورزشی دانشگاه پیام نور کشور در بوشهر برگزار می‌شود

عبدالمهدی نصیرزاده صبح امروز در نشست برگزاری المپیاد ورزشی دانشگاه پیام نور در استان بوشهر با بیان اینکه توجه به برنامه‌های فرهنگی و ورزشی از اولویت‌های دانشگاه پیام نور است اظهار داشت: در این راستا هرساله برنامه‌های متنوعی برای دانشجویان پیام نور در قالب منطقه‌ای، استانی و کشوری برگزار می‌شود.

وی ظرفیت دانشگاه پیام نور استان بوشهر در عرصه ورزش را بسیار مهم و مطلوب دانست و خاطر نشان کرد: دانشگاه پیام نور بوشهر استعداد خوبی در عرصه ورزشی دارد چراکه این دانشگاه درسال‌های گذشته میزبان خوبی برای رقابت‌های ورزشی دانشگاه پیام نور بوده است.

مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور کشور با اشاره به اینکه رتبه ورزشی دانشگاه پیام نور بوشهر در بین دیگر مناطق برتر است گفت: جایگاه ورزشی این دانشگاه در میان سایر استانها در سه سال گذشته جهش خوبی داشته و توانسته در ردیف  10  استان برتر کشور قرار بگیرد.

نصیرزاده از برگزاری المپیاد ورزشی دانشگاه پیام نور استان‌‌ها در بوشهر خبر داد و تصریح کرد: این المپیاد در آذر ماه امسال در بوشهر برگزار می‌شود که نیاز به مشارکت همگانی دستگاه‌های اجرایی در این راستا است.

وی با بیان اینکه بیش از یک‌هزار و 500 دانشجو پیام نور در این المپیاد ورزشی شرکت دارند افزود:دراین المپیاد حدود یک‌هزار و 500 دانشجو در 14 رشته ورزشی حضور دارند و برای برگزاری مطلوب این المپیاد  نیاز به حمایت و همکاری سایر ادارات و نهادهای شهر بوشهر است.

عضو شورای شهر بوشهر نیز با تاکید بر آمادگی این شورا برای همکاری با دانشگاه پیام نور گفت: آماده همکاری با دانشگاه پیام نور برای برگزاری المپیاد ورزشی دانشجویان این دانشگاه هستیم و امیدواریم این المپیاد سبب شناسایی هرچه بیشتر استعدادهای ورزشی دانشجویان و معرفی ظرفیت‌های شهر بوشهر شود.

عبدالخالق برزگرزاده افزود: دانشگاه پیام نور درسال گذشته تنها دانشگاهی بود که به صورت عملی وارد فعالیت‌های بزرگداشت روز بوشهر شدو توانست برنامه خوبی اجرا کند و مطمئنا می‌تواند دراین المپیاد نیز میزبان شایسته‌ای باشد.