سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

المپیاد درون مدرسه ای استعداد ورزشی دانش آموزان را کشف می کند - نمایش محتوای خبر

 

 

المپیاد درون مدرسه ای استعداد ورزشی دانش آموزان را کشف می کند

رئیس اداره سلامت و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: المپیادهای درون مدرسه ای استعداد ورزشی دانش آموزان را در رشته های مختلف کشف می کند.

المپیاد درون مدرسه ای استعداد ورزشی دانش آموزان را کشف می کند

 

عبدالمحمد شعرانی در همایش المپیادهای ورزشی درون مدرسه ای در مدرسه حافظ شهر دیر افزود: در سال جاری در این المپیاد ها طرح مدرسه قهرمان نیز اجرا می شود.
وی اضافه کرد: اگر دانش آموزی دارای تراز بالای علمی باشد اما توانایی برقراری ارتباط با اجتماع و رابطه اجتماعی نداشته باشد نمی توان او را دانش آموزی موفق دانست.
رئیس اداره سلامت و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر بیان کرد: آموزش و پرورش در کنار توجه به ارتقای سطح علمی دانش آموزان به بحث سلامت و ورزش آنها توجه ویژه دارد.
وی با بیان اینکه تربیت دانش آموزان در تراز جمهوری اسلامی نیازمند توجه به برگزاری چنین همایشی هایی است، افزود: دانش آموزی می تواند به مراتب بالای علمی برسد که دارای بدنی سالم باشد و این مهم از مسیر توجه به مقوله ورزش بدست می آید.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر گفت: برگزاری المپیاد های درون مدرسه ای فرصتی برای کشف استعداد های درخشان دانش آموزی برای جامعه ورزشی شهر، استان و کشورمان است.
احمد عبدالله زاده افزود: مدرسه مهمترین کانون و پایگاه تعلیم و تربیت در هر کشوری است و توسعه و پیشرفت جامعه آینده نیازمند توجه به مدارس است.